Eladó lakás Budapest belváros (7126 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 126 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35496144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újszerű, bútorozott lakás a NYUGATINÁL! Eladó Budapesten a 6. kerületben (Eötvös utca) egy teljeskörűen felújított és berendez...
55 000 000 HUF
3 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85927356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73343188)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
85 500 000 HUF
1 335 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23227672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32737497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
82 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43347728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71855931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53424985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24434155)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VI. kerületének patináns részén, közvetelen az v. kerület határán, az Arany János utcánál egy 56 m2-es benapozot...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67617341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (52832643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55697862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34595642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69434235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros városrészben, a Blaha Lujza tér szomszédságában, eladó egy 96 m2 -es, 3+1 félszobás, két e...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57376274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34899338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51325699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított Stúdiólakás 7. kerület szívében a New York Kávéház közelében, gyönyörű Art Deco épületben eladó! Ingatlanról : Po...
59 500 000 HUF
1 919 354 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79374393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ahol a Belváros lüktetése találkozik a lenyűgöző panorámával – Ez nem egy átlagos lakás, hanem egy kivételes lehetőség! Budap...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39552735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. 6. kerületben, a Westend city közelében megvételre kínálok egy új építésű, 2024-ben épült ingatlant. A három lakóegységből...
165 900 000 HUF
1 803 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64314615)