Eladó lakás Budapest belváros (7224 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 224 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73232549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy 75 m²-es tégla lakást. A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás kellemesen...
82 000 000 HUF
1 093 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18934682)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Zsinagóga közelében kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, két bejáratos, minőségileg felújított és kett...
199 000 000 HUF
1 825 688 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63197776)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városliget közelében kínálunk megvételre egy kellemes hangulatú, első emeleti lakást rendezett társasházban. Az ingatlan prakti...
68 000 000 HUF
1 387 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (82326989)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tágas belvárosi OTTHON Tágas, kiváló adottságú lakás Budapest egyik legkedveltebb belvárosi környezetében. A 125 m²-es ingatl...
178 400 000 HUF
1 427 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (15973477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 14
Budapest egyik legpezsgőbb, folyamatosan fejlődő és turisztikailag kiemelt részén Belső-Erzsébetváros, Dohány utcában kínálunk ...
840 000 000 HUF
1 377 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87582536)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 8. kerületi Baross utcában, közvetlenül a Kálvária téri park mellett eladó egy 73 négyzetméteres, első emeleti tégla lakás. K...
78 500 000 HUF
1 075 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (46245358)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában. A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. ...
74 800 000 HUF
1 168 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41877653)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy hangulatos, 31 m²-es, 1 szobás lakás Budapest belvárosának egyik legpatinásabb részén, a Petőfi Sándor utcában, közve...
75 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36573843)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a pezsgő Nagymező utcában kínálunk eladásra egy 1 szobás, belső kétszintes...
32 000 000 HUF
2 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72527634)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerület egyik legnépszerűbb utcájában, a Nagymező utcában kínálunk megvételre egy 2. emeleti, utcai nézetű, 83 nm-es inga...
129 900 000 HUF
1 565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393776)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás minigarzon a VII. kerületi Szövetség utcában – kiváló befektetés! Budapest VI. kerületének egyik kedvelt, közp...
44 900 000 HUF
2 040 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65741526)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75848333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII. kerületében, Rottenbiller utca elején, a Városligeth...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33427242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes elegancia és végtelen lehetőség a Városliget szomszédságában! Megvételre kínálunk egy klasszikus, nagypolgári lakás...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26239441)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és családalapítók figyelem! 908. 000 Ft/m² áron a baross utcában! (For english please scroll down) Budapest egyik le...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35838539)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: - Alapterület:...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44538172)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, világos, erkélyes, 3 szobás lakás a Rákóczi út 78. Szám alatt, egy rendezett, kulturált tár...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92531332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a buli negyed szívében! Airbnb engedéllyel! Klauzál térnél, rendezet ház első emeletén, 77 m2, 2 szobás, jó elosztású lakás eladó. 3 Éve teljesen fel lett újítva, vezetékek ki lettek cserélve, Ariston cirkó kazán, biztonsági ajtó, ablak csere.
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54566937)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal KIADHATÓ! FELÚJÍTOTT kislakás, a westend és a városliget között FÉLÚTON A kerület csendes részén,...
58 900 000 HUF