Eladó lakás 40 millióig (4696 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 696 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24343249)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32324737)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (52342435)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74365177)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Selyemréten 55nm-es, 2 szobás lakás eladó. Ez a teljeskörűen, prémium minőségben újjászületett otthon, csak arra vár, hogy bekö...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73587717)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti,...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99479934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57465454)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47337482)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83435359)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69359229)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (87823795)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban 46 m2-es, 3. emeleti lakás! Dunaújváros csendes részén eladásra kínálok egy 46 m2-es, 2 szobás lakást. Panelpr...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (51687344)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben a Deák Ferenc utcában, földszintes, kertkapcsolatos egy szobás közepes állapotú ingatlan, kocsibeállási lehetőség...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (38633734)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Tapolcai elágazásnál 2 szobás, részben felújított, 51 m2-es lakás eladó! - Kedvelt környék - 2. emelet (lift a szinte...
30 300 000 HUF
594 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (99384388)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Baján 55 nm-es lakás a Kölcsey Ferenc utcában! Baja kedvelt, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy jó állapo...
28 500 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (84444942)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján a Fáy András utcában, 3. emeleti 33m2-es lakás eladó. Közös költség 15. 300, -Ft, ami a fűtést tartalmazza. Közelben iskola, óvoda, üzletek. A nyílászárók műanyagok, két éve lettek cserélve.
25 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (37139747)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy belvárosi lakást, amely ideális választás mindazok számára, akik saj...
34 900 000 HUF
459 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (54865475)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlányban kínáljuk megvételre ezt az 50 nm-es, átalakított, tégla építésű, első emeleti, erkélyes lakást. A Lux Ingatlanir...
36 500 000 HUF
730 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal