Eladó lakás 40 millióig (4696 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 696 db
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (38838247)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kaposvár belvárosában eladó egy 36 m2-es 3. emeleti tégla lakás. Elosztását tekintve egyszerű, az ajtón belépve egy közlekedő t...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (34798457)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljesen felújított lakás Tokodon – saját terasszal és külön bejárattal! Tokod központi, mégis csendes ré...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (27819549)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi tégla lakás hirdetés (24533492)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes, felújított lakás parkra néző kilátással Hevesben Első lakáskeresőknek, családoknak vagy pároknak ajánlom ezt a 54 m...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75647335)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (47232148)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! Pakson, a lakótelepen, 48 nm-es lakás eladó! AZ ÉPÜLET: -4 szintes, szigetelt tömbben lévő társasházi épület 4....
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (92865687)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Biztos tulajdon ma, stabil érték holnap. Eladó Győr jó elhelyezkedésű részén egy 46 m²-es, 1 szobás inga...
25 000 000 HUF
543 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24494397)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Miskolcon Győri kapu, kiváló elhelyezkedésselMiskolcon, a Győri kapu közkedvelt városrészén eladásra kínálunk egy 3...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44467864)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Stílusos, teljesen felújított 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó Selyemréten! Az ingatlan teljes körű felújításon esett át minden ú...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39375935)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti, 41 m²-es, 1 szobás, erkélyes lakás. 41 M² alapterület 1 szoba Erkély eme...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (51937647)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a közkedvelt Rávágy téren kínálunk eladásra egy 3. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (37445945)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77883484)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti, ...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97721694)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45333541)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
28 900 000 HUF
535 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85539394)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kö...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (13443535)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180156 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (92299463)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (27154544)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula – Belső-Törökzug városrészében eladó egy 52 m² alapterületű, 4. emeleti, erkélyes, két szobás lakás. Az ingatlan jó áll...
29 990 000 HUF
576 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42633987)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Felsőgallán, a Füzes utcában, felújítandó lakás kis kerttel eladó. A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja ela...
13 990 000 HUF
222 063 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal