Eladó lakás 40 millióig (4720 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 720 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87934244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a történelmi belvároshoz közel, földszinti, 43 nm-es, külön étkezős, elektromos fűtőpaneles lakás eladó. Saját udvari tároló. Közelben üzletek, iskolák. Az elkerülő is pár perc alatt elérhető. a lakás azonnal költözhető. Irányár: 37, 78 M Ft +36 (20) 9397 745
37 780 000 HUF
878 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni tégla lakás hirdetés (73264743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bajától ~15 km-re Felsőszentivánon eladó 76 m2-es felújított lakás garázzsal, kiülővel, halfőzővel a település központjában! 19...
23 900 000 HUF
314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi egyéb lakás hirdetés (83633372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171195 hivatkozási számú körmendi nyaraló. Tökéletes választás azok...
11 500 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38145721)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy Tatabánya Fő teréhez közeli, Újvárosi, 1 szoba+1 fél szobás, csúsztatott zsalus, francia kilépőerkélyes...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95373843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek lehetőség várja önt. . . Elérhető ÁRON Eladó Dunaújvárosban egy 101 nm-es, földszinti, felújítandó tégla építésű ingatla...
26 990 000 HUF
267 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (93433599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179486 hivatkozási számú keszthelyi társasházi lakás. Keszthely ...
28 900 000 HUF
672 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (78428467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (27485648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (62123734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai egyéb lakás hirdetés (33624524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Orosháza külterületén, Békés megyében egy különleges hangulatú, 71 nm-es társasházi lakás, amely egy nyugodt, természetkö...
29 000 000 HUF
408 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (47239713)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (35944897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó téglalakás Eladó Jászberényben! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, felújítandó téglalakást Jászberény, jól megközelít...
23 990 000 HUF
436 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26377885)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Első emeleti Tégla lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Technikum városrész • Üzletek, buszmegálló pár száz...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92649344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, a Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 szobás, fa nyílászárókkal szerelt, kívülről szigetelt,  járólap é...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (59946413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kisvárda városközpontjában – első emelet! Kisvárda városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 5...
34 990 000 HUF
636 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal