Eladó lakás 40 millióig (4721 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 721 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87224513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló in...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (99777344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94893336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (96174173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlok Komlón a Jó szerencsét utcában egy tégla építésű társasház 2. emeletén, 51 m2 - es, erkélyes, 2 szobás, gázk...
18 500 000 HUF
362 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47943695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35165928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (49446577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179104 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó lakást ...
39 999 000 HUF
727 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24383923)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1/2 Tulajdoni hányadom azonnal eladó, áron alul, 12 millió Ft-ért. A lakás egyszobás, 43 m2-es, központi fűtéses, jó állapotú...
12 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (29732895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha fiatal felnőttként keresed a tökéletes lakást, ami nemcsak otthonod, hanem egyben befektetésed is lehet, figyelmedbe ajánlom...
16 250 000 HUF
331 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39924742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Kilián Déli lakótelepen ( Könyves Kálmán utcán ), eladó egy 2. emeleti, 57 nm-es, 2 szobás, tégla falazatú ( nem sz...
29 500 000 HUF
517 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74982294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladó 2 szobás lakás – 34, 9 M Ft Nyíregyháza frekventált részén, a Ferenc körúton található nég...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34525949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető otthon vagy remek befektetés a nyíregyházi víztorony KÖZELÉBEN! Nyíregyháza kedvelt részén, az Állomáshoz ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (56322497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén  Ferenc körúton négyemeletes, szigetelt társasházban eladó egy51 m2 -es  2 szobás, felújítandó negye...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (64269334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros közelében, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás négyszintes, szigetelt társasház 4. emeletén ELADÓ! F...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57965914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 51 nm-es, 4. emeleti, panel építésű, szigetelt társasházban található la...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi egyéb lakás hirdetés (69778742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Vásárosnamény városközpontjában! Vásárosnamény frekventált, városközponti részén eladó egy 66 m²-es lakás, 4 m...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (95377726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarján, Napsugár lakótelepen eladásra kínálok egy 2. emeleti, erkélyes, távfűtéses, parkettás lakást, a csatolt fotók alap...
19 500 000 HUF
367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23744525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők, fiatalok, első lakásvásárlók, idősebbek figyelem! Kecskemét belvárosában 1. emeleti, 1 szobás, erkélyes, felújítand...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal