Eladó lakás 40 millióig (4745 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 745 db
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (72485564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
34 500 000 HUF
1 112 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (36494411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (85335863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
5 000 000 HUF
63 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (79919713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Sopronban. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
26 000 000 HUF
393 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23768574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (83626682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körű felújítás alatt lévő, modern kialakítású 2 szobás lakás Dunakeszi központjában! Zárt belső udvarban kín...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57492473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34952314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladó egy 25 nm-es, galériázott tégla...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33159376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kecskemét belvárosához közel, az Ének-zenei Iskola mögött egy 46m2;-es, földszinti, két szobás, felújítandó l...
39 900 000 HUF
867 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77275669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi tégla lakás hirdetés (13527351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+félszobás otthonos lakás Nyirád központjában Nyirád szívében kínáljuk megvételre ezt az első emeleti, 1+félszobás, össz...
26 990 000 HUF
613 409 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (47794777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 2. Számú lakás nappali: 18, 06 m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 10, 42 m2
32 500 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (29336994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 3. Számú lakás nappali: 18, 17 m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 9, 39 m2
32 500 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (43983874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 4. Számú lakás nappali: 18, 17m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 17, 26 m2
35 500 000 HUF
887 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (73774459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szélén található, 58 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes téglalakás eladó. Az ingatlan 3 emelet + tetőtérbeépítéses épület ...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (95824225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó bérlővel vagy bérlő nélkül, Miskolc-Diósgyőr városrészben a Kuruc utca elején, 10 emeletes panel épület földszintjén talá...
28 750 000 HUF
563 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23443533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Vasgyárban egy 59 m2-es 2 szobás földszinti társasházi lakás. Az ingatlan 2010- ben lett felújítva és a konyha 2015-ben...
9 500 000 HUF
161 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi tégla lakás hirdetés (25135879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonvilágoson eladó 2 szobás téglalakás! A magasföldszinti 1 szoba + hálófülkés téglalakás ablakai műanyagszerkezetűek, fűt...
37 900 000 HUF
902 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal