Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
Eladó Sümegi tégla lakás hirdetés (52443124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sümegen eladó 2 szobás lakás fele azaz 1/2-d tulajdoni hányada! Az Ingatlan Presszó megvételre kínálja az eladó sümegi i. eme...
6 900 000 HUF
123 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (53934314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47669363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalok figyelem! Budapest belvárosában, az 5. kerületben vált eladóvá egy manapság nagyon divatos és közkedvelt minilakás. a...
31 900 000 HUF
3 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83421179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a 20. kerületben egy 36 négyzetméteres másfél szobás kislakást. Csendes környék, nemrég felújított ingatlan. ...
23 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári egyéb lakás hirdetés (51542973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, remek elrendezésű lakás tárolóval, a központtól nem messze! Tiszavasvári rendezett, kertvárosi részén, szép ...
6 990 000 HUF
110 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (17572524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Nagykőrös belvárosában, családi házas övezetben egy két szintes ház 120 m2-es földszinti LAKÁSÁT. Az 1980-b...
30 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás remek elhelyezkedéssel! Eladásra kinálunk Kecskemét Belvárosában, egy 37 nm-es, 1 szobás, de a tetőtér beép...
26 000 000 HUF
702 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (31865764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Berettyóújfaluban az vasútállomás közelében egy fölszinti 2 szobás +amerikai konyhás nappalis, 58 m2 lakás. Belül és az u...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei tégla lakás hirdetés (82467428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Berkenyén eladó egy 22 lakásos, befejezés előtt álló társasház-projekt. a közelében vasúti megálló is található, Berkenye infra...
476 140 HUF
13 604 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (17474944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oroszlányban frekventált városrészen megvételre kínálok, Táncsics Mihály úton eladó egy 1+ 2 félszobásra átalakított lakást. 1...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75356473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keresi az ideális otthont? ✅ Most megvásárolhat a VIII. kerületben, 35 nm-es + galériás lakást! ✅ ✅ Információk: - a lakás j...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi egyéb lakás hirdetés (33953831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üzlethelyiségek vagy lakás/házrész! Mezőberényben eladó 3 helységből álló felújítandó házrész! Az egyik házrész zöldségesként ...
6 700 000 HUF
78 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (53594829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akár 4 szobássá alakítható, 75 nm-re BŐVÍTHETŐ! Nagytétény központjában kínálunk eladásra egy jelenleg 45 nm-es 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (62689992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (92593497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtér, bruttó 64m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű...
33 600 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (34241385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában tetőtéri, bruttó 62m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
32 400 000 HUF
522 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (58644916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kivitelezésse...
38 640 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (52347547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted