Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47455943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Eger Felsőváros városrészén egy részben felújított, első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! a lakás helységlistája: két t...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (63833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Heves vármegye, Eger, Lajosváros, csendes környéken, 55 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy csúsztatott zsalus szerkezetű, négye...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25445296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belvárostól sétatávolságra, jó állapotú, 45/52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy téglából épült, négylakáso...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (42817231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves megye, Eger, Cifrakapu úton, 61 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy kilencemeletes, részben szigetelt panel épület, rende...
38 500 000 HUF
631 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (38379383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, Lajosváros, 70 nm-es lakás eladó. Az átlagos állapotú ingatlan egy szigetelt társasház rendezett lépcsőházán...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (73524436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye, Eger, Felsőváros csendes környéken, 35m2-es lakás eladó. Az ingatla...
33 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (86789224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m2-es erkélyes lakás Eger felsővárosában! Eger közkedvelt felsővárosi részén, rendezett társasházban kínálunk eladás...
28 900 000 HUF
525 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (43348792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyös belvárosában, tetőtéri, nettó 56m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszer...
36 600 000 HUF
631 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (56276339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szabadhegy kiváló lokációju városrészében, prémium hőszivattyús padló / mennyezet hűtéssel / fűtéssel és hőszivattyús mele...
38 990 000 HUF
847 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai egyéb lakás hirdetés (69859347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pápa Belvárosában Eladó egy Kivételes Lakás! Pápa történelmi belvárosában, egy hangulatos társasházban kínálunk eladásra egy ...
31 900 000 HUF
218 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (74267669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
11 280 000 HUF
322 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (46529334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
36 682 400 HUF
1 222 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (98548395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalakaros fürdővárosában csendes utcában újépítésű társasházban eladó egy harmadik emeleti 1 szobás 33nm lakás 3 nm loggia. a l...
33 450 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (94754973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re eladó egy 62 nm-es második emeleti lakás. a lakás három szobá...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (56499954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy lakás Berettyóújfalú, vasútállomás közelében. Első emeleti 50 m2. Jelenleg felújítás alatt áll, új nyílászárók lettek...
22 900 000 HUF
327 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (43592122)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Berettyóújfaluban az vasútállomás közelében egy fölszinti 2 szobás +amerikai konyhás nappalis, 58 m2 lakás. Belül és az u...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (74877277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
22 900 000 HUF
327 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (76229495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
22 900 000 HUF
327 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (17135437)
6 hónapnál régebbi hirdetés