Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (85454638)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27799915)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (62283249)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180636 hivatkozási számú sajószentpéteri társasházi lak...
9 700 000 HUF
312 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (76424847)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (74672443)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes szívében egy 160 m2-es, 6 szoba (abból 1 ét...
28 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (93515948)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
28 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33845778)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a botond utcában 2 szobás LAKÁS! Legfontosabb paraméterei röviden:- Konvektoros fűtés- 3. Em- Azonnal birtokba vehető- Frissen festve- Kiválló lokációHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal! Referencia szám: lk095677
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (47255494)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77329327)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (15423637)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43242549)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás 49nm-es alapterületű, és Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, a Köztársaság útján található. Egy ...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (95566849)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, erkélyes lakás Körmenden! Körmend kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 2 szobás...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, zöld környezetben keresel otthont? Eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. ...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96939484)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, az Árpádvárosban liftes, szigetelt társasház 8. emeletén kínálunk megvételre egy 54 nm-es, felújított, 2 szobás la...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (56652821)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrös belvárosában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú lakást, amely nemcsak otthonteremtésre, de befekteté...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94497486)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 89 nm-es, 3 szoba + nappalis lakás Nagykanizsa belvárosában! Ha vágyik egy új otthonra Nagykanizsa központj...
39 900 000 HUF
448 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57971891)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa közkedvelt részén kínálom megvételre ezt a 42 m²-es, 1, 5 szobás, francia erkélyes lakást, amely egy csendes, rende...
25 800 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal