Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94443433)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 47 nm-es 1 nappali +2 fél szobás tégla lakás 1986-ban épült. Az 5 lakásos társasházban a második emeleten helyezkedik el, köz...
25 900 000 HUF
551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (49426349)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban ritkán elérhető, valóban frekventált elhelyezkedésű lakás keresi új tulajdonosát! Ez az 55 nm-es, 2. emeleti ...
30 400 000 HUF
552 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45477899)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (73279872)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun, az Idom utcában! Eladásra kínálok egy első emeleti, 44 m²-es, erkélyes lakást, amely tökéletes vá...
23 900 000 HUF
543 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (45793149)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis rezsi, nagy lehetőség! Lábatlanon, a Cementgyári lakótelep kedvelt részén eladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lak...
27 900 000 HUF
606 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82936478)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44674433)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnok, csendes, parkos részén, a vasútállomáshoz közel - a Bálvány utácában - eladásra kínálunk egy 1 szobás lodzsás lakást, ...
30 800 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46446677)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (79659994)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú lakás Ajka belvárosában! Eladó egy 1+1 szobás, 42 m2, első emeleti, távfűtéses lakás Ajkán! A lakás két külön n...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84841494)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77564438)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33573394)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújítot...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13773931)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84339172)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás Pécs kertvárosában – kiváló befektetés! Pécs kedvelt kertvárosi részén, a Németh László utcában ...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39744493)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180870 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Az inga...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (71278766)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó a fotókon látható álapotban a Ságvári városrészben, Bóna István utcában egy első emeleti 1+3 félszobás lakás. Az épület c...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal