Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24859399)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
38 584 000 HUF
1 330 482 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
28 990 000 HUF
724 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (75134931)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (63457831)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti lakás kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kivitelezésse...
38 640 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37231644)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45532925)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14434333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, belvárosi 2 szobás lakás eladó! Eladó Miskolc belvárosi 55 nm -es 2 szobás felújított panellakás. Az ingatlan Mis...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (24375936)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
42 Négyzetméteres 1+1 szobás első emeleti távfűtéses lakás Ajka. Központi elhelyezkedésű két szobás ingatlan, a két szoba kül...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (49576425)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! Tiszavasváriban „Egészség és fiatalság” megőrző lakás eladó nem csak fiataloknak! Jó állapotú 72nm-es 4 emeleti tár...
19 800 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (19737424)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 2 emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvár...
36 900 000 HUF
519 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői panel lakás hirdetés (93738383)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! 22 000 000 Ft-ról 21 000 000 Ft-ra csökkentettük az árat! A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adotts...
21 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (36981739)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44369467)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (54964748)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49452896)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület Baross utcában, az Orczy tér közelében egy gyönyörűen felújított homlokzatú társasházban eladó egy tulajdon...
31 500 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74316435)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (79559373)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron, az ország egyik legdinamikusabban fejlődő fürdővárosában, csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában, a Sárvári G...
38 100 000 HUF
846 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal