Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (25659366)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt garzon kiváló lehetőséggel a Teleki tér közelében ENGLISH description below! ! ! Budapest VIII. kerületének folyamato...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74544134)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (18333984)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (54227357)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (72933544)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (95733864)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Kertvárosban eladó 2 szobás, közepes/felújítandó állapotú lakás. Az ingatlan remek alapot kínál álmai otthonához, ...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (48725526)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Sárberekben eladó egy 53 nm-es, 2 szoba + hallos lakás. A lakás főbb jellemzői: - 53 nm alapterület - 4. emeleti...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (86724688)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Leírás Eladó Komló központjától 10 percre elhelyezkedő, 2025-ben kompletten felújított(vízvezeték, szennyvíz csere, villamosvez...
24 500 000 HUF
720 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (22415442)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden 35 nm-es panel lakás eladó! Főbb jellemzők: - 10. emelet - 1, 5 szoba - távfűtés, új radiátorok - új bejárati ajtó -...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (52833769)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Ajkán, a központhoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben egy 54 m²-es földszinti téglalakás! Kiváló lehetőség min...
33 900 000 HUF
627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (86945733)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kisvárdán, egy hangulatos, földszinti elhelyezkedésű, mindössze 3 lakásos társasházban kínálunk megvételre egy 78 m²-es, jó áll...
25 900 000 HUF
332 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (39949393)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott, azonnal költözhető lakás Kazincbarcikán – Csokonai úton Kazincbarcika Csokonai útján kínálunk megvétel...
35 500 000 HUF
657 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27377891)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó  Miskolcon, az Avas  II. Városrészben  egy 37 m2 alapterületű, 1+0, 5 szobás, első emeleti, erkélyes lakás. Panelprogra...
25 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (46715555)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a