Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54815854)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73234654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldöveze...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92647427)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Miskol...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79983825)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93991464)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc közkedvelt részén, a Győri kapuban eladó egy 47 m²-es, 3. emeleti, 2 szobás lakás. A lakás jó állapotú, megkímélt, je...
28 900 000 HUF
614 893 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (68644766)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt Megbízás az Otthon Centrum kínálatában! Friss ajánlat! Belvárosi lakás Tapolcán – Akár 3%-os hitellel Szeretném figyel...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
28 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni tégla lakás hirdetés (59267725)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Alattyán szívében egy tágas, 100 négyzetméteres vegyes falazatú, amely remek lehetőségeket kínál új tulajdonosának. Akár ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi tégla lakás hirdetés (38333245)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Jászladány szívében egy felújított vegyesfalazatú lakás, amely tökéletes választás lehet családok számára. Az ingatlan al...
24 900 000 HUF
194 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (11296179)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a városközponthoz közel eladó egy 44 m²-es földszinti lakás (házrész), amely ideális választás lehet azoknak, akik saját...
16 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (69932246)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (95867434)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a