Eladó lakás (45667 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 667 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87436362)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (86373349)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38774997)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
106 000 000 HUF
1 432 432 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (33932929)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (31714977)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68389372)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32383337)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Juharliget lakópark egyik legjobb fekvésű, napfényes, erkélyes lakása eladó Csendes, mégis kiváló közlekedésű helyen, metróho...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35254646)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (84468466)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minimalista elegancia és zöld panoráma Zugló szívében Zugló egyik legkedveltebb, parkos részén eladó egy 49 nm-es, belsőépítés...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (48487793)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (45729577)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonkenesén vízpart közeli új építésű 1 hálószobás penthouse eladó! Az eladó 3. emeleti 53, 65 m2 lakás + 48, 6 m2 terasz ...
125 000 000 HUF
1 623 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (35767374)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonkenese prémium lakóparkjában kertkapcsolatos lakás eladó - privát kerthasználat, 100 m a part Déli fekvésű, kertkapcsol...
118 000 000 HUF
1 934 426 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (57352397)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonkenese Kenese Ligetben 1. emeleti panorámás lakás 100 méterre a Balatontól Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart kö...
122 500 000 HUF
2 008 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (32738264)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton-part közeli, 1 hálószobás lakás eladó a Kenese Liget prémium lakóparkban Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart köz...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (37843224)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Balatonkenese - Új építésű, vízpart közeli lakás medencével és kávézóval a Kenese Ligetben! Balatonkenesén, a k...
127 800 000 HUF
1 404 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (34753936)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Privát kertkapcsolatos, 3 szobás lakás prémium környezetben Balatonkenesén Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart közeli r...
122 100 000 HUF
1 938 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (77723757)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
253 200 000 HUF
2 665 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57873434)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás családi fészek Mátyáshegyen, 155 nm tér és nyugalom. Eladó egy földszinti, kertvárosi luxust kínáló lakás a III. ker...
326 000 000 HUF
2 103 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (77963684)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen, a Helikopter lakópark csendes mellékutcájában kínálunk megvételre egy kertkapcsolatos, földszinti l...
95 900 000 HUF
1 598 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (37946943)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti nyugalom, modern kényelem! Teljeskörűen felújított otthon eladó Rákospalotán! Eladásra kínálunk egy földszinti, 4...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal