Eladó lakás (45668 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 668 db
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (14474643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás + saját KERT! Almásfüzitőn keresed új otthonod vagy befektetésed? Megtaláltad! Helyszín: Almásfüzitő, csendes kö...
24 990 000 HUF
543 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31248377)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csodálatos, lélegzet elállító panoráma, Hűvösvölgy egyik kedvelt környékén. Amennyiben régóta vágyott arra, hogy zöldebb lakókö...
169 000 000 HUF
1 536 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rétsági panel lakás hirdetés (93873959)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rétság kedvelt, nyugodt részén, a Rózsavölgy utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú társasházi lakást, amely ideális v...
41 900 000 HUF
722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37648936)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya, Cseri utca – parkra néző, felújított lakás A klasszikus elrendezés KEDVELŐINEK Tatabányán, a Cseri utca park felől...
46 900 000 HUF
852 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (64674624)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik legjobb elhelyezkedésű lakása –panorámás kilátással! Eladó Vácon, a Költő utcában egy 55 m²-es, 4. emeleti, erkélye...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95561794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
…Autómentesen is könnyen megközelíthető HELYEN… … álomlakás ahol a saját kert nem csak ÁLOM… …A tágas terek, a kertkapcsolato...
290 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (38464393)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belvárosi, erkélyes lakás pápán – azonnali hozammal! ? ? ? ? BÉRLŐVEL együtt is eladó // kizárólag a jadran ingatlaniroda KÍNÁ...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (41974484)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikus méret, alacsony fenntartás, jó elhelyezkedés, biztos kiadhatóság. Tatabányán, a Gál lakótelepen – ráadásul a Spar k...
28 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (34523458)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha fontos számodra a nyugalom, de nem szeretnél lemondani a belváros közelségéről sem, akkor ez a lakás könnyen levesz a lábadr...
45 900 000 HUF
728 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (38494235)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely Tatán, ahol a lakások nem igazán „forognak”. Nem azért, mert ne lenne rájuk kereslet – hanem mert aki egyszer ide ...
65 000 000 HUF
1 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48832399)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szolnok belvárosában közel a Tisza parthoz és a Kossuth térhez kínálunk eladásra egy 1 emeleti, 120 nm-es, polgári típusú, nagy...
76 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46762743)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XI. kerületének kedvelt részén, az Alíz utcában kínálunk megvételre egy 70 m²-es, modern, okosotthon funkciókkal felsz...
165 000 000 HUF
2 357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (42797837)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron a Kanizsai utcában ...
32 900 000 HUF
889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (28339948)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonlellén ikerház eladó, VÍZKÖZELBEN! Balaton: kb. 400 M Balatonlelle csendes, mellékutcájában kínálunk megvételre egy ut...
45 900 000 HUF
559 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38627586)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha szeretne egy szeletet Szeged történelméből, de nem akar lemondani a 21. Századi kényelemről akkor figyelmébe ajánlom ezt a D...
72 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38533584)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában tágas, világos 73 nm-es, 3 szobás erkélyes lakás eladó.  A lakás egy liftes társasház negyedik emelet...
72 000 000 HUF
986 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93349973)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Belvárosában eladó földszinti 2 szobás 53 nm-es kellemes lakás200 nm-es saját kertrésszel kultúrált társasházban pa...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49783654)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét belvárosának egyik legkedveltebb pontján, a Sétatér utcában egy fiatalabb építésű társasházban, III. emeleti, 8...
79 990 000 HUF
963 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (36348477)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajánlom ezt a nagyon kedvező rezsiköltségű panellakást családosoknak és idősebbeknek egyaránt, mert személyes tapasztalataimból...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (85344724)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, hőszivattyús, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, ...
86 910 000 HUF
1 424 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal