Eladó lakás (45668 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 668 db
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (78535788)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, hőszivattyús, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
60 900 000 HUF
1 416 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44464445)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
50 730 000 HUF
1 492 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (23916392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 1 szobás, amerikai konyhás,...
53 380 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (99429673)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Zuglóban (Budapest XIV. kerület) a Füredi lakótelepen egy világos, délnyugati tájolású, remek elosztású, 3 szobás, erkély...
79 500 000 HUF
1 169 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (71417145)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tóparti otthon Dunaharasztin! Nappali + 2 szoba, gyönyörű kert, alacsony rezsi! Dunaharaszti legkedveltebb részén, a Bezerédi...
85 000 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (78373735)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr Adyvárosban 53 m2-es felújított panel lakás. Négyemeletes épület, 3. emeleti erkély nélküli 2 szoba hallos lakás. ...
54 900 000 HUF
1 035 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42739444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Damjanich lakóparkban 61 nm-es, 2 szoba-konyha-nappalis, liftes, akadálymentesített, erkélyes fiatalos lakás ela...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94634819)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan a 13. kerület határában található frekventált mégis csendes helyen. Az udvarra néző ablakok garantálják az otthon n...
64 800 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (92949484)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán az Ungvár sétányon, eladásra kínálok egy 5. emeleti ( liftes ) 53 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, panel ( szigetelt )...
37 300 000 HUF
703 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (93854883)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg egyik közkedvelt város részén – a Kertvárosban, 2 szobás téglaépítésű társasházi lakás eladó a II. emeleten. A kö...
34 990 000 HUF
672 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (35634736)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keresi a tökéletes egyensúlyt a városi pezsgés és a nyugodt pihenés között? Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, 3 szobás, kiváló el...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44257727)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Kecskemét egyik legkedveltebb részén, a Pázmány Péter utcában ezt a kiváló elosztású, 54 nm-es, erkélyes ottho...
44 500 000 HUF
824 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83654639)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr-nádorvárosi, parkokra néző, nagyszerű LAKÁS! Győr-Nádorváros kedvelt, zöld környezetében eladó egy 58 m²-es, 2, 5 szobás...
55 490 000 HUF
956 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (83569747)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, modern, egyedi elrendezésű, felújított, első emeleti lakás keresi új tulajdonosát! Szingliknek, pároknak, családnak...
39 990 000 HUF
784 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai panel lakás hirdetés (42378467)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnénk nagyobb ingatlanra váltani
64 000 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74848563)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Nyíregyházán, az Arany János utcában egy kiváló elosztású, 66 m²-es, magasföldszinti lakás, közvetlenül tulajdonostól! ...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33235242)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes lehetőség Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén – prémium állapotú, világos, azonnal költözhető otthon Zugló kö...