Eladó lakás (45561 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 561 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71378467)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán a Flórián térnél, csendes, nyugati fekvésű, budai hegyekre panorámás, 5. emeleti, teljes körűen FELÚJíTOTT, nappali 2 há...
75 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74282334)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő közelében! Eladásra kínálok egy 57 m²-es, kiváló elosztású, 1. emel...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44343499)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások a Postakertben - Városi kényelem, modern otthonokDebrecen egyik legfrekventáltabb városrészében, a Postakert...
63 870 000 HUF
1 520 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43727877)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 220 000 HUF
1 518 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41646244)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 995 000 HUF
1 410 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83712795)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csEladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos ...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (82948773)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (49765314)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (62355235)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63945418)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótelepE...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (53268236)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34125258)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85134416)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, a Görgey Artúr útnál egy 63 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás. Az ingatlan egy 2005-ben épült két...
79 990 000 HUF
1 269 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (65476383)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (45374415)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár alatt! Azonnal költözhető családi otthon Dunakeszi alagligetben ne maradjon le róla! 83, 9 M Ft. Dunakeszi egyik legkeresett...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44576434)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóvalBudapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ta...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67373733)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal