Eladó lakás (45564 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 564 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (72889353)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerületben, a Hűvösvölgyi út elején, műszakilag felújított házban hosszú távra eladó egy 39 nm-es, igényesen felújított, 1 ...
69 000 000 HUF
1 769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13964498)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában, mégis zöldövezetben 2+1 szobás, nagy erkélyes LAKÁS Tatabánya központi részén, mégis nyugodt, zöldövez...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33335466)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás Debrecen frekventált részén – Menyhárt József téren Irány ár: 57, - MFt. Érdeklődni: +36. 70-37...
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89971768)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkeresettebb belvárosi részén, a Csapó utcán, a Fórum közelében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, tágas, vil...
69 600 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93231963)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Újhegy kedvelt részén, a Lavotta utcában egy 35 négyzetméteres, erkélyes, teljes kör...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93682328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk korlátozott számban elérhető új építésű lakásokat a 13. kerület Hun utcában. A lakás azonnal költözhető, 66...
115 000 000 HUF
1 742 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38353135)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy jó állapotú, azonnal költözhető, világos és otthonos lakás. Az ing...
41 990 000 HUF
749 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (26423354)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés!   Régi ára: 98 m Ft. - Új ára: 92 m Ft. 2018-AS építésű, amerikai konyhás nappali, + 2 szobás, dupla erkélyes la...
92 000 000 HUF
1 243 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13243225)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető belvárosi lakás ELADÓ  - Azonnal beköltözhető, jó állapotú tégla társasházi lakás - Kiemelt belvárosi elhe...
68 000 000 HUF
957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (75749322)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Örökösföldön, a Törzs utcán felújított 80 m2-es, 3 szoba + nappalis lakás eladó! Amit érdemes tudni az ingatlan...
51 500 000 HUF
643 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (74378428)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Amikor nem csak lakást, hanem életminőséget VÁSÁROL… ÚJ építésű, kulcsrakész, prémium otthon kertkapcsolattal – győrszentiván ...
124 000 000 HUF
1 087 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káptalantóti tégla lakás hirdetés (43443926)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó családi ház KÁPTALANTÓTIBAN! Újépítésű, modern otthon eladó a balatonhoz közel. A ház: újépítésű ház mely minden mai ...
239 000 000 HUF
1 327 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (31547663)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr egyik legnépszerűbb lokációjában, a Vásárcsarnokhoz közel, a Szigethy Attila úton egy 53 nm-es, 2 szoba + hallos, kl...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57531443)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen eladó 84 m2-es lakás a Vizslaparki úton. Zalaegerszegen, a Vizslaparkra néző tízemeletes társasház 3. emeletén...
58 999 999 HUF
702 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (62813469)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy Budapest III. kerület Pacsirtamező utcai szép világos tágas lakás, örökségből. Csak kizárólag magánszemély/személyek érdeklődését várom. A megtekintéséhez Szegedről kell utaznom. Komoly érdeklődők keressenek. Köszönöm
89 000 000 HUF
1 141 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (74786343)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól! Világos, erkélyes, 72 m²-es lakás eladó Dunakeszin – kiváló közlekedéssel és panorámával Privátban tudok képet ...
76 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56593348)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület Angyalföld kedvelt lokációjában eladó egy újonnan átadott, új építésű, napfényes, 20 nm teraszos, 3 különnyíló sz...
139 900 000 HUF
1 626 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69871758)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, a Tétényi úton 2. emeleti, 48 nm-es, erkélyes panel lakás eladó. Az ingatlan teljes körű felújításo...
84 500 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi egyéb lakás hirdetés (77879944)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: észak-nyugati ...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (38583446)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
54 900 000 HUF
980 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal