Eladó lakás (45564 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 564 db
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (55444574)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Használt - felújított Kom...
71 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (45663779)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 3 Állapota: Kiváló Komfort...
134 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi tégla lakás hirdetés (32437956)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy régi parasztház jellegű épületrészben, amely a múlt karakterét és a jövő lehetőségét egyesíti a 77 m² lakótér + 18 m² fedet...
75 000 000 HUF
974 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98393454)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló közlekedés mellett, nagyon jó adottságú csendes újszerű lakás eladó a IX. kerület rehabilitált részén. A lakás a telep...
75 900 000 HUF
1 581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57686992)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, 54 m²-ES lakás zugló kedvelt, zöldövezeti részén – ideális első OTTHONNAK! Eladó egy 54 m²-es, 1+2 félsz...
70 500 000 HUF
1 305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45564574)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok-Sóstón a lehetőségek tárházát kínálom Önnek, mert ez az ingatlan tökéletesen alkalmas nyaralónak, állandó lakásnak, hoss...
88 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34439791)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosi részén kínálunk megvételre egy 2015-ben épült, kiváló állapotú, 54 nm-es (bruttó 60 nm) lakást, amely egy re...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44739257)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületben, Vérhalmon, az Őzgida utcában, csendes, zöld környezetben eladó egy 62 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes, 2. emelet...
124 500 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49445635)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VI. kerületében, az Izabella utcában, liftes, rendezett, jó állapotú társasház legfelső emeletén kínálok megvételre eg...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13996572)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse életérzés szomszédok nélkül – egyedülálló teraszos otthon erzsébetváros SZÍVÉBEN! Vágyik a belvárosi pezsgésre, de o...
133 400 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (22983343)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern minimalizmus a történelmi buda szívében – exkluzív otthon a mária TÉREN! Víziváros eleganciája találkozik a 21. Századi...
169 000 000 HUF
2 640 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35741379)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4. emeleti, fényes, kétszobás eladó a Marina parton Budapest közkedvelt Duna-parti lakóövezetében, a Marina parton, a 2021-ben ...
86 000 000 HUF
2 097 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85777892)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Vizafogó - Marina part szívében elhelyezkedő, kiváló állapotú, 69 nm-es, új lakás várja leendő tulajdonosát. Ez a modern inga...
131 900 000 HUF
1 735 526 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37483226)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében! Városi kényelem – okosotthonnal Debrecen belvárosában kínálunk eladá...
128 400 000 HUF
1 442 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (42584726)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százhalombatta szívében, egy felújított, 4. emeleti, 62 négyzetméteres, tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a világo...
66 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (22794647)
18 napja a megveszLAK-on