Eladó lakás (45564 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 564 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (87537793)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló adottságú ingatlant eladó, mely Budapest egyik legszebb, a II. kerületnek zöldövezeti részében található. Közvetlen köz...
299 000 000 HUF
2 960 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (98935767)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, világos 3 szobás lakás eladó Újpalotán A XV. kerületben, Újpalota kedvelt részén, szigetelt társasház 6. emeletén k...
74 500 000 HUF
1 221 311 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (72969328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Idilli Lakás Újpest Határán, 2011-Ben Épült Társasházban! Teremgarázshely És Privát Tároló BenNE Van Az Árban! Megvételre kín...
79 500 000 HUF
1 528 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75315628)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalán, szellős beépítésű, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy 57 nm-es, 1+2...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (15539946)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 46 nm-es, másfél szobás lakás saját kerttel rendelkező házban – Káposztásmegyer II. Eladásra kínálunk a Sárpatak utcába...
63 390 000 HUF
1 378 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39923435)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiataloknak, Befektetőknek! XI. kerület Közkedvelt Részén Az Irinyi József Utcában Eladó Egy Felújított, 1, 5 Szobássá Alakít...
72 900 000 HUF
1 970 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79115334)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legjobb Ár! Otthon Start Hitelre Is MEGVÁSÁrOLHATÓ Új Építésű Lakás! 51 Nm-es, 2 szobás, kiváló állapotú lakás eladó a XIV. K...
76 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44953897)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Astoriánál 66 m2-es, exkluzív ingatlan. A házat 2018-ban álmodták meg a korábban itt fekvő ipari épület helyén és kihasz...
159 000 000 HUF
2 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34129383)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér téri Metró és egyetemek közelében Eladó egy Világos, jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás, gardróbos, parkra néző lak...
63 700 000 HUF
1 384 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33422591)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, újszerű fiatalos otthon eladó. Új lakóját keresem egy 2 szobás teraszos és kertkapcsolatos, fiatalos lakásna...
85 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (77352793)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Modern Elrendezésű, Nagy Saját Kertes Földszinti Lakás. Csak a Balla Ingatlan Kínálatában. Kiváló Elhelyezkedésű és infrast...
87 900 000 HUF
1 126 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (84494953)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Komlón, frekventált helyen, a belvárosban, szép állapotú lakás eladó. A szobák külön nyílnak, ugyanakkor egymásból is megközel...
28 500 000 HUF
548 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37673441)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza központi részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk megvételre egy 65 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatl...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46338217)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Jósavárosban, panel építésű társasház 1. emeletén, 55 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, távfűtéses, felújított lakás, g...
54 000 000 HUF
981 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58738539)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Belváros, Vasvári p. Utcán, 65 nm-es, 3 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 3. emeletén eladó! Főbb p...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94337449)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Szarvas utcán, 53 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén jó állapotban eladó! Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (32937237)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kaposvár belvárosához tartozó Takáts Gyula téren kínáljuk megvételre ezt a legjobb paraméterekkel rendelkező téglalakást. Els...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (53541724)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Esztergomban 114 nm-es sorházi lakás eladó. Telek mérete: 170 nm. Építés éve: 1974. Az ingatlan felújítása során a tetőté...
99 000 000 HUF
868 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (57729947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne várj a “tökéletes pillanatra”! EZ az a lakás, ez az a pillanat! FIGYELEM! Fiatalok, idősek, befektetők! ELADÁSRA kínálok...
56 900 000 HUF
1 138 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal