Eladó lakás (45564 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 564 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (32934742)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Makkosház városrészben, csendes, átmenő forgalomtól mentes, Juharfás utcában, 3. emeleti, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, ...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (56713996)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Csongrádi sugárúton eladó egy 63 m2-es 3 szobás panel lakás. Az ingatlan zöld övezetben található, csendes jó lakóközös...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63931442)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az Egyetem sugárút és a Honvéd utca sarkán eladó egy 54 m²-es, plusz 5 m²-es erkéllyel rendelkező, nappali + 2 szo...
75 900 000 HUF
1 405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47944627)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! Eladó egy teljes körűen felújított, modern lakás a Dóczy József utcán az orvosi egyetem mellett! Az ingatla...
82 800 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63467493)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne zöldben, központban lenni! MIT szólna a városligethez, egy elegáns negyedben? ÉRTÉKÁLLÓ lakást keres? Megtalálta? ...
232 950 000 HUF
3 106 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34433332)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
356 950 000 HUF
3 077 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17538743)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
281 050 000 HUF
3 427 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (71674484)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Most akciós áron az öné lehet, - 3 mft! ! ! 2 Az 1-ben! 2 Lakás, 5 szoba, erkély, 2 fürdő, egyedi fűtés, zöld belső udvar, id...
95 000 000 HUF
736 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64479741)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc Belvárosában, egy 4 emeletes panelprogramon átesett panelépítésű társasház 3. emeletén, egy 76 m2 alapterületű 3 szobás...
55 990 000 HUF
736 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári tégla lakás hirdetés (43354243)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözz könnyedén! Bútorozott, klímás, erkélyes lakás eladó Vasváron! Kiváló választás saját otthonnak vagy akár befektetésnek ...
40 400 000 HUF
684 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi egyéb lakás hirdetés (63377956)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos garzonlakás Harkány szívében! Harkány belvárosában, a Kossuth Lajos utcában kínálunk megvételre egy 28 m²-es...
23 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59239555)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, 3 szobás lakás a belvárosban eladó – Wesselényi utca A The Hunters Ingatlaniroda kínálatában elérhető egy 72 m²-es, át...
125 000 000 HUF
1 736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb lakás hirdetés (12732764)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás a Kodály Zoltán utcában, kiváló helyen található! A környéken minden elérhető, ami szükséges a hétköznapokban: kisbolt...
26 990 000 HUF
870 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (95359346)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Dél-Kilián városrészben eladásra kínálunk egy 59 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti erkélyes lakást, csendes, rendezett társas...
31 600 000 HUF
535 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?