Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (87917989)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, befejezésre váró polgári ékszerdoboz Istvánmezőn! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budap...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (65332587)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49742438)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Befektetők aranybányája a Tavaszmező utcában, 150 nm-es nagypolgári lakás tetőtér-opcióval! ENGLISH description BELOW! ! ! H...
129 000 000 HUF
883 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65531596)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás tetőtéri ékszerdoboz a Hegyvidéken, Frissített gépészet, látszó gerendák! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín:...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (87454242)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét egyik ikonikus épülete végre újjászületik! Kecskemét belvárosának szélén, mégis pár percre a főtértől, kiváló közlek...
96 500 000 HUF
1 037 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54423784)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét történelmi belvárosában vadonatúj, 2. emeleti, 76 m2, nappali+2 szobás luxuslakás terasszal eladó. ( F lakás ) AZ elő...
111 500 000 HUF
1 467 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37394454)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét történelmi Belvárosában a Rákóczi úton, letisztult nagypolgári ízlésvilágot tükröző, luxus minőségben és tartalommal ...
98 400 000 HUF
1 468 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39123955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (99257359)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Karikás Frigyes utca Van egy hely a városban, ahol a nyugalom és a pezsgő életstílus tökélete...
64 990 000 HUF
1 412 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (41348496)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (22935457)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két gyöngyszem egy kagylóban! Szeged, Felsőváros, 82 nm-es, (egy 2 szobás és egy 1+1 szobás, külön bejárattal rendelkező), kifo...
105 900 000 HUF
1 291 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99334387)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kivételes minőség és diszkrét nyugalom - prémium módon berendezett luxuslakás a belváros szívében! /FOR english please scroll ...
775 000 000 HUF
2 663 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (23692391)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljesenkörűen felújított, 0 km-es, emeleti lakás! Modern lakás fiataloknak, diákoknak, egyedülállóknak erkély, extra felszerel...
67 900 000 HUF
1 697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74753469)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappali...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67633443)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94236873)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (28523577)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98237698)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában a Rákóczi úton eladó, egy tégla építésű, zárt udvaros társasházban található, 52 m2 2. emeleti, erkélyes...
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51953674)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló ajánlat Kiskunfélegyházán! Első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás a Móravárosban! 61 M²-es, részben felújított, lak...
28 900 000 HUF
473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal