Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (78714675)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (32976724)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Részben felújított, tágas, polgári stílusú, 114 m²-es lakás, terasszal és kb. 300 M²-es kerttel Kiskunfélegyházán, a városközpo...
39 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (63495641)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nagykőrös belvárosában 2 szobás, erkélyes parkranéző LAKÁS! Az ingatlan jó állapotban van, festés után költözhető! Legfon...
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35373267)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43274593)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38497353)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! a társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kül...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94282246)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43323634)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23427827)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53694543)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított, belső kétszintes lakás az Alacskai lakótelepen Budapest XVIII. kerületében, az Alacskai l...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97925322)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34244777)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a Óbudai Egyetem közvetlen szomszédságában, a Tavaszmező utcában Eladásra kínálunk egy 150 m2-...
129 000 000 HUF
883 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93352385)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest i. kerületének egyik legelőkelőbb részén, a Gellért-hegyen, a Citadella és a Filozófusok kertje közelében eladó egy 38...
84 400 000 HUF
2 221 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77238932)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 400 000 HUF
2 221 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42524641)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosi részén, a Nagy Imre úton, eladó egy 2. emeleti két szobás lakás, mely teljes körű extra minőségű felújításon es...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14917973)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Pécs közkedvelt Uránváros városrészében! Pécs egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Uránvárosban eladóv...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27174448)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs legjobb részén Magaslati úton ő örök panorámás lakás eladó:- tégla építésű- négyemeletes épületben- 67 nm-es- jelenleg két...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33977441)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Pécs Havihegy Panorámás, garázskapcsolatos lakás 107 m²-es lakás ELADÓ! Pécs egyik legpatinásabb negyedében, a Havihegyen elad...
84 900 000 HUF
932 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (94737192)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a római-parton, saját kerttel és MEDENCEHASZNÁLATTAL! Budapest III. kerületében, a Duna-part szomszédságában, ...
245 000 000 HUF
1 775 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (23932893)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron, a közkedvelt Salétrom utcában eladó egy 1. emeleti, 49 m²-es, 2 szobás, világos lakás francia erkéllyel. a la...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal