Eladó lakás Budapest X. kerületben (789 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 789 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57334899)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25764593)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25629323)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a Pöttyös utcai metrómegállótól 1 perc sétára, de mégis csendes belső utcában eladó 30 m2-es, tégla építésű, erkélye...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78194974)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 10. kerületben, Ligettelken, egy felújított, 76 nm-es, 3 szobás, napfényes lakás, két külön bejárattal, lekeríthető udvarréss...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (95942536)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1. 5 Szobás, felúítandó, napfényes lakás, rendezett társasházból, kivá...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (98749994)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületében, a közkedvelt Taraliget lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, újszerű társasházi lakást! ...
128 900 000 HUF
1 356 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24697276)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha valami különlegesre VÁGYIK! Kőbányai villalakás a Dreher család örökségéből, nagypolgári otthon teraszokkal, hatalmas tere...
165 000 000 HUF
1 486 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48293936)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében,...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37476255)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában panelprogramos szigetelt, liftes társasház harmadik emeleti lakása. A 68 m2-es i...
67 500 000 HUF
992 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (98568434)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Újhegyi lakótelepen az Agyagfejtő utcában eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, első emeleti tehermentes lakást....
52 000 000 HUF
1 061 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (96445383)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper jó közlekedés mellett egy szoba konyhás világos lakás! Budapest x. kerületében, a Doba utca és a Nyerő utca sarkánál, eg...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52658999)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
128 900 000 HUF
1 356 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37376132)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69222314)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77494369)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, újszerű 71nm-es 3szobas, erkélyes, étkezős, gardróbos hangulatos barátságos 6. emeleti, panorámás panellakás ...
86 000 000 HUF
1 211 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32653434)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teljeskörűen felújított, azonnal költözhető, 4 szobás, erkélyes lakás eladó KŐBÁNYÁN Budapest, x. kerület, Kőbányán a Szent Lá...
99 990 000 HUF
1 315 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (62533772)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség családosok, első lakást keresők számára. Az Agyagfejtő utcában liftes társasházban elhelyezkedő, 68 négyzetmét...
74 900 000 HUF
1 040 277 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67595535)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti, 2 szobás lakás a x. kerületben, a Kistorony park közelében! Budapest x. kerületének kedvelt részén, a Kisto...
53 200 000 HUF
1 043 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (63948232)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 44 nm-es másfél szobás lakás a puskás ferenc stadionhoz KÖZEL! Eladásra kínálunk egy 44 nm-es, 2 külön nyíló szobáv...
52 390 000 HUF
1 190 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest X. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal