Eladó lakás Budapest X. kerületben (789 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 789 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (76582525)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének kedvelt, felsőrákosi részén, Rákosfalva közelében, a XVI. kerület határán kínálunk megvételre egy felúj...
47 900 000 HUF
1 496 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52437349)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (85488454)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás az Árkád mellett! Eladó a x. kerületben egy 71 nm-es, 3 szobás, 6. emeleti, parkra néző panelpro...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45313729)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***X. kerület, üllői úton, parkos környezetben, 47 nm-es, 2 külön nyíló szobás lakás autóbeállóval a pöttyös utcai metrómegálló...
56 990 000 HUF
1 212 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (75798235)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest x. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Újhegyen, a Sportliget és a Mélytó közvetlen közelében kínálok megvételre ...
115 000 000 HUF
1 642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (39463498)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (86537393)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy világos, jól élhető elosztású lakást keresel zöld környezetben, ezt érdemes megnézned. 3 Szobás, erkélyes, napfényes o...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (21213775)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a világos, második emeleti otthon az Állomás utcában Ha egy olyan lakást keresel, amelybe komolyabb ráfordítás nélkül...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43874634)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 10. kerületben, Ligettelken, egy 81 m2-es, 2+1 szobás, magasföldszinti, felújított polgári lakás cirkófűtéssel, klímával, lev...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44987898)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Kitűnő ajánlat! *** *** Tágas polgári lakás sok lehetőséggel Óhegy szívében *** A Martinovics térnél kínálunk megvételre e...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25441537)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Vár...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (31734765)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74764378)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került: 2 szoba, konyha+étkező, f...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27735194)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25265444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Parkra néző, tágas otthon kiváló közlekedéssel az Árkád szomszédságában! Keresi az ideális elosztású, világos lakást, ahol a p...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (42954344)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető! E...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33643394)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás penthouse lakás eladó, 100 m² privát tetőterasszal! ENGLISH BELOW Grillezés a teraszon, panorámás kilátás a Citade...
169 000 000 HUF
2 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74434323)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (29985593)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakásKépzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod ...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25317739)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes otthon saját parkkal az Üllői úton. Otthon Start Hitelre alkalmas! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budape...
56 990 000 HUF
1 212 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest X. kerületben?