Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76521599)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XI. kerületben eladó egy 91 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház legnagyobb lakása. Hos...
304 000 000 HUF
3 340 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75767795)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerületben eladó egy 84 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház első emeleti lakása. H...
287 000 000 HUF
3 416 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37458394)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerületben eladó egy 70 nm-es lakás, amely egy háromlakásos, háromszintes 2022-ben épült társasház második emeleti lakása...
283 000 000 HUF
4 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42224126)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Budapesti 11. kerület szívében, a felkapott Budapart városrészben kínálunk eladásra egy igazán különleges lakóingatlant, amel...
279 500 000 HUF
2 973 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38767445)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 11. kerületében, a felkapott Budapart városrészben, ahol a modern életstílus é...
136 000 000 HUF
2 092 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97674981)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőség kínálkozik a Budapesti 11. kerület szívében, a Budapart városrészben, ahol egy újszerű...
200 000 000 HUF
2 631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (65177457)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk családosok számára, akik otthont keresnek a főváros szívében, Budapest 11. kerületéb...
197 899 044 HUF
2 040 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64268236)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 39 m²-es, új építésű, tégla lakás modern lakóparkban, amely ideális választás egyedülállóknak vagy fiatal pároknak. A...
105 000 000 HUF
2 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25559739)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a különleges, frissen felújított galériás lakás Budapest XI. kerületében, Kelenföld szívében várja új tulajdonosát! a 23 nég...
45 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53539493)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
"Kertes otthon a 11. KERÜLETBEN" Kivételes lehetőség vár Önre a főváros egyik legkeresettebb kerületében, Budapest 11. kerület...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52739893)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nagypolgári stílusú, 3, 5 szobás lakás Kelenföldön! Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt részén, Kelen...
116 000 000 HUF
1 288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96746899)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Móricz Zsigmond tér közelében ritkán jön szembe ilyen adottságú lakás. Ez nem egy “kicsi, sötét belvárosi kompromisszum”. ...
109 000 000 HUF
1 626 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57424883)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a Duna-parton, ahol a városi élet találkozik a nyugalommal! A lakópark Budapest XI. kerületében, a Savoya Park közeléb...
79 375 000 HUF
1 725 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31743562)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényes 2 szobás lakás nagy terasszal, csendes ősfás utcában – XI. kerület Újbuda egyik legnyugodtabb, csendes, ősfás ut...
116 900 000 HUF
2 338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23473384)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületi, 50 nm-es lakás nagy terasszal, csendes, ősfás utcában eladóEladó egy 50 m2-es, két szobás lakás Újbuda egyik legn...
116 900 000 HUF
2 338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (94644534)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkal A XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69457486)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkal. A XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kivál...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (51496964)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93637352)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb, kiváló infrastruktúrával rendelkező, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre eg...
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44775787)
31 napja a megveszLAK-on