Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44577462)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gazdagréti lakótelepen, Budapest legkedveltebb lakótelepén, 74 nm-es lakás --- A KÖRNYÉK Gazdagrét a XI. kerület méltán kedvel...
99 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78823246)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Budapest XI. kerület Madárhegyen, központi, csendes kertvárosi környezet belterületén épülő 4 lakásos liftes  társasházi ...
237 000 000 HUF
1 519 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (48287196)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bocskai út – teljes körűen felújított, fényes, praktikus szuterén lakás modern műszaki tartalommal A Bocskai úton kínálok megv...
58 900 000 HUF
1 051 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27964442)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tölgyes Lakópark -- A XI. kerület egyik legnyugodtabb, zöldövezeti részén, a Csurgói út fákkal szegélyezett utcájában találhat...
194 000 000 HUF
2 395 061 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92942464)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, Újbuda központi környezetében eladó egy 53 m²-es, 2 szobás, világos lakás...
79 900 000 HUF
1 507 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41647395)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rövid ÖSSZEFOGLALÓ Helyszín: Budapest XI. kerület, Villányi út Típus: Újépítésű, prémium kategóriás társasházi lakás Elrendezés...
160 000 000 HUF
2 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46832433)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos panorámás OTTHON Az ingatlanra 3%-os osp hitel igényelhető. Őrmező közkedvelt részén kínálok megvételre egy 55 m²-es...
80 990 000 HUF
1 472 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69933242)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület, Fehérvári út lehetőség jó helyen, jó alapokkalA XI. kerület közkedvelt részén, a Fehérvári úton, kiváló k...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33756271)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A XI. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Madárhegyen kínálom megvételre ezt a különleges adottságokkal rendelkező...
239 000 000 HUF
1 659 722 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (51419273)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem kivételes lehetőség a XI. KERÜLETBEN! Budapest egyik legkeresettebb részén, a XI. kerület kiváló infrastruk...
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72924747)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület kedvelt részén, a Hengermalom úton található ez a világos, igényesen kialakított lakás, amely ideális választás saj...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (37489585)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületének közkedvelt részén, Őrmezőn kínálunk megvételre egy 10. emeleti, erkélyes, 55 m²-es, háromszobás lakást...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73947934)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületének közkedvelt részén, a Fehérvári úton kínálunk megvételre egy 53 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes lakást e...
73 000 000 HUF
1 377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63294184)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (17262447)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (32375957)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (57939929)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy 55 nm-es, három külön nyíló szobás, jó elosztású, x. emeleti, ki...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57474242)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vízparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közvetlenül a duna PA...
123 250 000 HUF
1 711 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (54213175)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, vízparti lakások eladók Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján! Élvezze a Duna közelségének különle...
143 200 000 HUF
1 767 901 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84867769)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Kelenföldön egy rendezett, jó állapotú, 1970-es években...
78 900 000 HUF
1 517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal