Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75762433)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása Ott, ahol a természet és a városi élet találkozik. A budai Duna-parton megvalósuló új prémium fejlesztés a...
111 800 000 HUF
1 574 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43363522)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
114 100 000 HUF
1 728 787 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27862641)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
182 100 000 HUF
1 750 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43363652)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Használatba vételi engedéllyel rendelkező lakások, melyek már albetétesítésre is kerültek akár azonnali BEKÖLTÖZÉSSEL! FÖLDSZ...
85 811 000 HUF
1 716 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (56793965)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Használatba vételi engedéllyel rendelkező lakások, akár azonnali BEKÖLTÖZÉSSEL! Első emeleti, nappali + 2 hálószobás, 2 teras...
95 380 000 HUF
1 467 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37442391)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal! Eladásra kínálunk Újbuda egyi...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79472145)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 M²-es, erkélyes otthon, saját garázzsal! Eladó Újbuda népszerű részén,...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57579253)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Gellért-hegy, felújított, panorámás! *** Kizárólag Nálunk! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, belsőépítész álta...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95575734)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a XI. kerületi Lake 11 Lakóparkban tóra néző erkéllyelA XI. kerület egyik közkedvelt, modern lakóparkjában, a Lake ...
156 900 000 HUF
2 241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (64497528)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda s...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37773497)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 m2-es, erkélyes otthon, saját garázzsal. Eladásra kínálunk Újbuda egyi...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77924867)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Örökpanorámás, teraszos luxuslakás a Gellért-hegyen ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó egy kivételes adottságú, nappali + 3...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43346532)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A há...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (65493473)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XI. kerület rózsadombjának is számító, népszerű madárhegyen, egy szép és igényes elvehetetlen örök (félkör) panorámás k...
259 000 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96567453)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átadás 2028 Q1Új építés, zöld jövő, XI. kerületA XI. kerület megújuló részén, a Fehérvári úton épülő Revital Parkban kínálunk ...
111 900 000 HUF
1 896 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25355795)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű otthont keres Budapest egyik legkedveltebb ...
83 600 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77245782)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos 2 szobás lakás eladó kelenföldön 1 db PARKOLÓHELLYEL Eladóvá vált egy: - 74 nm-es, - kertkapcsolatos, - 2 s...
74 900 000 HUF
1 012 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75832243)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságokkal rendelkező, teljeskörűen felújított 63m2 lakás Budapest XI. kerületének csendes, mégis központi részén, ah...
105 900 000 HUF
1 680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43567544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
156 900 000 HUF
2 241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43334762)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben, a Villányi út egyik legkeresettebb szakaszán kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 2 szobás, kiváló adottságokkal r...
94 900 000 HUF
1 936 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal