Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87724193)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Móricz Zsigmond körtéren található ez a tulajdoni lapon 52 négyzetméter, kimérve 53 nm, 2 szobás lakás, amely ideális választ...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57146764)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Gellért-hegyen, nappali + 3 hálószobás, teraszos, örökpanorámás, felújított ingatlan ELADÓ Eladó egy kivételes adottságokkal r...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31496343)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk a Barackfa utcában egy első emeleti, erkélyes, közepes állapotú tégla lakást...
86 900 000 HUF
1 609 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36945446)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
108 562 000 HUF
1 507 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77234554)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás a kondorosi lakóparkban - 111 m2 | nappali + 3 HÁLÓ A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kondoros...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23783248)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, vízparti lakások eladók megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól Budapest XI. kerületében, közvetlenül a D...
120 900 000 HUF
2 049 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45385843)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Panorámás, kétszintes lakás eladó Sasadon – többgenerációs otthon vagy kiváló befektetés Budapest XI. kerületének egyik legked...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23553643)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú polgári lakás a Feneketlen-tó szomszédságában klasszikus stílus, kiváló elhelyezkedés! Budapest XI. kerületének e...
106 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72329857)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári hangulatú, 3 szobás lakás Budapest XI. kerületében Budapest XI. kerületének frekventált, mégis csendes részén kí...
134 800 000 HUF
1 567 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31447244)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendesebb környezet, mégis teljes városi kényelem. Eladó a Kopaszi-gát közelében, egy kiemelkedő műszaki minőségű, modern, fi...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (86242329)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35769754)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló környéken, a XI. kerületben, Kelenföldön, a Rátz László utcában, az Ormay Norbert u. Sarkán eladásra kínálunk egy magasf...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86925458)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11. kerület, KELENFÖLD Csendes környéken, de jó közlekedés mellett eladásra kínálunk egy magasföldszinti, 3 szobás, 68 nm. -Es ...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99927882)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, az Allee bevásárló központ 10 percre, csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában eladó egy 53 m²-...
91 999 998 HUF
1 735 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53535227)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Xi. kerület, sas-hegyen, 3 szobás, erkélyes lakás GARÁZZSAL! *** Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas-h...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46865594)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári hangulatú, 3 szobás lakás Budapest XI. kerületében. Budapest XI. kerületének frekventált, mégis csendes részén kí...
134 800 000 HUF
1 567 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22219729)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a XI. kerületi Lake 11 Lakóparkban tóra néző erkéllyel A XI. kerület egyik közkedvelt, modern lakóparkjában, a Lak...
156 900 000 HUF
2 241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22373726)