Eladó lakás Budapest XVI. kerületben 40 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest XVI. kerületben 40 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 db
Budapest XVI. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest XVI. kerületben
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85773694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99379167)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33364627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten eladó felújított, 25 m²-es stúdió jellegű ingatlan a x. KERÜLETBEN. Lakhatásra, irodának vagy városi bázisnak kivá...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44367773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54213234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44577994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávra kiadó egy új, felújított gépesített, berendezett aut. Mosógép, páraelszívó, porszívó, vasaló, hajszáritó, fagyasztós hűtőszekrény, villanybojler szárítógéppel ellátott egy személynek 140x200 franciaággyal a galérián
220 000 HUF
11 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14844481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közvetlen közelében, szuterén, közepes állapotú ingatlan rendezett téglaépítésű tás...
15 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 168 524 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XVI. kerületben?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Budapest XVI. kerületben 40 millióig? Budapest XVI. kerület településen több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Budapest XVI. kerületi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). A kerület lakásállománya kis létszámú társasházakból és új építésű lakásokból áll. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.