Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38712778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
149 900 000 HUF
1 784 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31975678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület Szász Károly utcában eladó egy teljesen felújított lakás! Az épület kívülről nagyon szép és gondozott. Látszik, h...
89 900 000 HUF
1 912 765 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (69443967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Népliget közelében eladó egy 79 m2-es, 3 szobás, 5. emeleti, szinte új állapotú, gyönyörű penthouse ...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39657749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest IX. kerület, Középső-Ferencváros közkedvelt részén, a Haller utcában, egy 62 nm alapterületű, 2 szobás, magasföl...
74 900 000 HUF
1 208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89792375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, 9. kerület, Högyes Endre utcában teljesen felújított, földszinti, 34nm-es, álló galériás, egy szobás lakás eladó. A ...
56 900 000 HUF
1 673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99334937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a II. kerület közkedvelt részén egy 86 négyzetméter alapterületű luxus lakást! Az ingatlan 2005-ben átadott,...
239 000 000 HUF
2 779 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! Eladó ez a meseszépen, teljeskörűen felújított, igényesen bebútorozott, 1 nappali-...
134 900 000 HUF
2 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46549319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy tágas, 92 nm-es, 2. emeleti lakás Belső-Erzsébetvárosban a Dob utcában. a bejárat előtt egy cse...
114 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43281944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha a Duna parton szeretne esténként sétálni vagy kocogni, ez a lakás ideális választás lehet. Csodás helyen, prémium lokációval...
104 900 000 HUF
1 907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34348755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (49943374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. A feltüntetett ár ALKUKÉPES! Alapterület: 59 m2 ...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27547747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. Ker. , a Kopaszi-gátnál lévő, BudaPart városrészben, egy i. emeleti, 48 nm alapterületű, amerikai konyhás na...
122 000 000 HUF
2 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76755346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43851432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, 4 szobás, duplafürdős lakás eladó zugló szívében augusztusi KÖLTÖZÉSSEL! Eladó Zugló központi részén, egy új építé...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92894957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly úton, i. emeleti, 62 nm-es, kiváló állapotú, 2 szobás, tágas, napfényes, po...
76 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44646334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Akár összeköltözőknek vagy befektetőknek is kiváló lokációval rendelkező belvárosi lakás eladó, mely már most 2-2 gáz, villany ...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (58955547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó igényesen felújított lakás a 12. kerület szívében, a városmajor UTCÁBAN! Szeretnél a nyugalom és a városi kényelem talá...
129 990 000 HUF
2 241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93479744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, Ahol Mindenki Jól Érzi Magát! Óbuda Lakókert Keres egy modern, mégis nyugodt otthont Óbudán, ahol a kényelem találkozik...
119 900 000 HUF
1 620 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87793325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*********Full panoráma a budai hegyekre! Erkélyes nappali, kiváló beosztás, lenyűgöző KILÁTÁS! ********* Eladó a 18. kerületi ...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?