Eladó lakás Budapest (24601 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 601 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (58527364)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú, azonnal költözhető téglalakás saját parkolóval a XX. kerületben! Budapest XX. kerületében kínálunk megvételre eg...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638417)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32642144)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54167874)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
*********Luxus és kényelem a belvárosban! ! *********** Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar köz...
128 900 000 HUF
934 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (59644275)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (17391444)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (32949647)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62149742)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39223653)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13429487)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlanról: Bp. XI. Allee főbejáratával szemben erkélyes panorámás lakás eladó! Legfelső emeleten lévő a városra és a hegy...
81 900 000 HUF
1 742 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79387427)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Kinőtte meglévő otthonát és nagyobb ingatlant KERES? • Bővül a család és szükség van egy gyerek SZOBÁRA? • Nem szeretne baj...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35412941)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületének egyik felkapott környékén az Árkád mögött a Gyakorló utcában elhelyezkedő, 53 négyzetméteres lak...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69423478)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha egy csendes, nyugodt lakást keresel, de fontos, hogy a város szívében legyen, MEGTALÁLTAD! ! ! NE lapozz TOVÁBB! LOKÁCIÓ:...
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (13735215)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el a reggeleket, amikor nyugodtan készülődik a család, a gyerekeknek megvan a saját szobájuk, és mindenki tudja, kényel...
80 900 000 HUF
1 284 126 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72272154)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldre néző nyugalom Angyalföld kertvárosi részén – azonnal kiadható, mégis alakítható otthon! Budapest XIII. kerületének egy...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13834453)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a III. kerület csendes parkos részén Óbudán, egy 4 szintes tégla épület magasföldszinti, 37 nm-es 2 szobás fe...
63 000 000 HUF
1 702 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36657954)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, amely tökéletesen illeszkedik minden korosztály életstílusához! Ez a 50 nm-es, 2...
115 000 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (29333332)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XVII. kerületének egyik legkedveltebb, modern és csendes kertvárosi részén, a Madárdomb anna házban eladó egy újszerű...
79 500 000 HUF
1 282 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23978843)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Élete első otthonát keresi és szeretne egy nappali+hálószobás tégla lakást? ! • Nem szeretne bajlódni a felújítással csak a ...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34547359)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a III. kerület óbuda óváros RÉSZÉN, egy 34 nm-es 1 szobás jó állapotú tégla LAKÁST. A ház egy 4 szintes tégl...
58 800 000 HUF
1 729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal