Eladó lakás Budapest (24601 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 601 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37471743)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó háromszobás, erkélyes, jó állapotú lakás a 17. kerületben. Az ingatlan egy 5 szintes, panelprogramban részt vett, rende...
82 800 000 HUF
1 104 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55984239)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületében, Alsórákos szélén a Róna parknál eladó egy 54 nm-es, 2 szobás + 4 nm loggiás, NY-i tájolású, átalagos ...
66 850 000 HUF
1 193 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53757863)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon önnek - városnézés mindenki MÁSNAK Történelmi polgári lakás Budapest v. kerületének patinás városrészében ahol...
220 000 000 HUF
2 075 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34266569)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, földszinti tégla lakás Budapest x. kerületében, biztonságos, zárt lakópark jellegű környeze...
82 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73839375)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Cím: jó állapotú, hangulatos otthon zuglóban – intim terasz és kandalló a nyugalom SZIGETÉN! Keresi a békét és a harmóniát egy...
112 600 000 HUF
1 160 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93174449)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú kertvárosi otthon kiszuglóban – privát medence és két külön BEJÁRAT! Vágyik a családi házas élményre, de font...
168 300 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36911774)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A jelenlegi ingatlanpiacon egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet a klasszikus elegancia kedv...
141 712 830 HUF
1 349 646 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59165757)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 100 nm-es lakást Budapest 06. kerületének csendes, mégis központi részén, amely i...
114 900 000 HUF
1 149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66167349)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belső VI. kerületben, a patinás belvárosi környezetben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, teljeskörűen felújított, 2 szobás laká...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63466943)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy igazán különleges otthonra találtál, amely nemcsak a kényelmet, hanem a kiváló elhelyezkedést is kínálja. ...
149 000 000 HUF
1 712 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36374226)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest szívében, Belső Erzsébetvárosban, ahol a városi élet pezsgése és a nyugalom harmon...
144 900 000 HUF
1 767 073 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99977969)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Képzeld el, hogy a főváros szívében, a dinamikus Újbudán találsz egy igazi ékszert, ami tökéletes választás fiatal felnőttek sz...
191 000 000 HUF
1 605 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44586677)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 13. kerületében, Angyalföld szívében, ahol egy új, modern lakás várja Önt. Ez ...
84 900 000 HUF
1 601 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24453889)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel új otthonát Budapest 11. kerületében, ahol a modern életstílus és a természet közelsége találkozik! Ez a kiváló áll...
118 900 000 HUF
1 981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94584926)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csok-kompatibilis, 92 nm-es, loggiás + erkélyes lakás az 1. emeleten – örs vezér terétől 5 PERCRE Ilyen ingatlanból nincs még ...
128 800 000 HUF
1 341 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43335647)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 Nm-es, loggiás lakás az 1. emeleten – közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 65 nm-es, első emeleti, loggiás lakás, mindössze...
90 500 000 HUF
1 311 594 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37538743)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 62 nm-es tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 62 nm-es, jól elrendezett tetőtéri lakás egy cse...
85 900 000 HUF
1 282 089 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69675477)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 98 nm-es, jól elosztott tetőtéri lakás egy kis, min...
129 500 000 HUF
1 188 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal