Eladó lakás Budapest (24601 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 601 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56295831)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
87 750 000 HUF
1 253 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61521415)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3 Szobás, teraszos lakás eladó – 5 percre az Örs vezér terétől, 3%-os hitellel is Eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, teraszo...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (56331483)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 98 nm-es családi lakás – CSOK-kal is megvásárolható, közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 98 nm-es, magasföldszinti lak...
129 500 000 HUF
1 257 281 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62757569)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy tágas, 119 m²-es lakást, amely az 1. emeleten helyezkedik el, 5 külön nyíló s...
99 000 000 HUF
831 932 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33572659)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VII. kerület egyik legismertebb részén, a Dohány utcában, a New York kávéház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 84 m...
93 000 000 HUF
1 107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94168812)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Budagyöngye bevásárlóközpont közelében eladó egy kb. 72 M²-es, földszinti lakás, ...
129 800 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (26353235)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, az Újhegyi lakótelepen kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, kiváló á...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76193425)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség a II. kerületben – alakítsa saját ízlésére! Fedezze fel Budapest II. kerület, Lajos utca és a Lukács utca...
97 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24683633)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy igényesen felújított kert és teraszkapcsolatos társasházi lakást a XIX. kerületben! Az ingatlanról: ✔...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68547997)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes mértékben felújítandó téglalakás. Jelenleg két szobás öszkomfortos, de könnyedén alakítható 3 szobás szuper ...
78 000 000 HUF
939 759 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49745347)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan 3%-os Otthon Start hitellel is megvás...
112 400 000 HUF
1 459 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63474499)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan Soroksár új kertvárosi lakóparkjában,...
109 500 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74222465)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség a XV. kerületben – Páskomliget utcai felújítandó kislakás eladó! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, a ...
46 990 000 HUF
1 342 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67724514)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az i. kerület szívében, a méltán népszerű Batthyány utcában egy 82 nm-es, első emeleti, teljes körűen (műszak...
140 000 000 HUF
1 707 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (55648737)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas, 3 szobás lakás eladó Óbuda kedvelt részén a Flóriánhoz közel! Eladó a III. kerület közkedvelt, jól ellátott r...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (49233436)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy utcai bejáratú iroda közel a Budapest Nyugati pályaudvarhoz, 25 m2, plusz 6 m2-es galériával! Utazási irodaként műk...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal