Eladó lakás Budapest (24513 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 513 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23545335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38793853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (34466663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, extrán felszerelt könnyűszerkezetes ingatlan Rákoscsaba-Újtelepen, kertkapcsolattal, garázzsal, napelemmel! A...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (47546591)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
1 124 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48934443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83464435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94957445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 4. kerületi, 80 m²-es, 2 szobás részben felújítandó házrész kiváló közlekedéssel! Budapest 4. kerületében, csendes, mégis...
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (96773958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső két szintes szép lakás teremgarázzsal Újpest központi részén! Eladásra kínálok egy bruttó 63 m2 / nettó 49 m2 -es belső k...
71 000 000 HUF
1 448 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36858297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42468555)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó különleges, fiatalos lakás Angyalföld szívében! a XIII. kerület kedvelt, csendes részén, Angyalföldön kínálok megvételre ...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (29459285)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az otthon nem csak egy hely. . . Rákospalota kertvárosi részén igényesen felújított, 2 szobás, saját intim 64 nm-es kerttel és ...
72 000 000 HUF
1 674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (71785795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96397969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Átalakítható, tágas lakás a Teleki László tér közelében Rugalmas elrendezésű otthon befektetésnek, családoknak vagy diákoknak ...
75 900 000 HUF
882 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39358344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben (Otthon Start támogatásra is alkalmas! ) Budapest VIII. kerületéb...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22737364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24638233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben, 2 lakás egyben! Otthon Start támogatásra alkalmas ENGLISH description BELOW! ! !...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (13746373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XII. kerület, Farkasvölgy közelében – természetközeli, prémium otthon azonnal költözhető állapotban ENGLISH description BELOW! ...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67937947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13. kerületben Angyalföld kedvelt részén, a Gyöngyösi utca közelében eladó egy 53 m2-es, két szobás, földszinti, tehermentes la...
81 800 000 HUF
1 543 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (64729834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
380 000 000 HUF
2 992 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71132244)