Eladó lakás Budapest (24513 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 513 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43597837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó, csendes utcában mélygarázzsal, hőszivattyúval. Forgalomtól mentes, nyugodt...
106 500 000 HUF
2 265 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33493542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellék...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (15364368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35944931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95338939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44836725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szent István Bazilika és az Opera szomszédságában épül a főváros egyik legexkluzívabb fejlesztése. A lakások egyedisége a ré...
236 000 000 HUF
4 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45683548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a Rejtő Jenő utcában egy 38 m²-es, jó állapotú lakás, közvetlenül a Magyar Színház mellett...
56 000 000 HUF
1 473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29433433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Andrássy úton, a Kodály Körönd közelében egy 126 nm-es, három különálló lakássá alakított, felújított ingatlan. Az á...
190 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31453165)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, a Visegrádi utcában eladó egy 60 nm-es, felújított, első emeleti lakás egy jó állapotú, kevés lakás...
93 900 000 HUF
1 565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73443225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 120 nm-es, jó állapotú, világos lakást egy rendezett, liftes társasházban az Üllői úton. Az ingatlan 10 é...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64453967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 félszobás lakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, nyugodt környezetben, 2 liftes társasház II. eme...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29739933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó, 76 nm-es lakás pincével Óbuda központi részén – Kolosy tér közelében. Óbuda kedvelt, központi részén, a Ko...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46438791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás lakás eladó a Frankel Leó út sétáló szakaszán Eladó egy 36 nm-es, praktikus elrendezésű, galériás lakás, ...
65 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31489363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 134 m²-es, 5 szobás lakást a II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Keleti Károly utcában, liftes társ...
188 900 000 HUF
1 409 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14737377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, Újpest-kertváros részen, 347nm-es telken, Nettó: 94nm-es, előkertes, három fekvésű (É/D/Ny), duplakomfortos, 3 ...
104 900 000 HUF
1 115 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32643747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Kőbánya kedvelt Ligettelek városrészében egy első emeleti, tégla építésű lakást. A...
58 900 000 HUF
1 015 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93358491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás lakás a Mátyás-hegyen 10nm-es terasszal! Csendes, zöldövezeti környezetben, Mátyás-hegyen eladó ...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91129473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Egy kifinomult kertkapcsolatos otthon a Tóváros-Lakópar...
114 900 000 HUF
1 915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal