Eladó lakás Budapest (24400 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 400 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44857449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53742393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár éve részben felújított 60 m2-es, jelenleg 2 szobás, n...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83433557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Békásmegyeren, a Zsirai Miklós utcában eladó egyedülálló lehetőség két panel lakás egyben, panorámás kilátássalAz ingatlan a 10...
149 990 000 HUF
1 315 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83439965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72412725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes befektetési lehetőség! Budapest VII. kerületének frekventált részén kínálunk megvételre egy 52 m²-es, kiváló hozamú b...
109 900 000 HUF
2 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84754427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VII. kerületben, nívósan felújított, 4 szobás, 67 m2 -es, első emeleti lakás eladó. Jellemzői: kiváló befektetés, ...
119 900 000 HUF
1 789 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (83798773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Leírás CSEPEL belvárosában, nagyon kedvező áron, három szobás, erkélyes lakás ELADÓ! ! XXI. Szent Imre téren, eladó egy 3 szo...
60 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44837947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló, frekventált részén, 56m2-es, erkélyes, első emeleti, kocsibeállási lehetőségel, kis kert részel rendelkező, tégla építés...
76 500 000 HUF
1 366 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43359739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. Ker. Törökvész mellékutca, újépítésű 4 szobás lakás 180 fokos városi PANORÁMÁVAL II. kerület törökvész körzetének mellékut...
353 605 000 HUF
3 466 715 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (48393299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív luxuslakás a Széchenyi utcában ÜDV ITTHON! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest egyik legkiemelkedőbb lokációjában, az v. ke...
225 000 000 HUF
3 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (99393994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének csendes, zöldövezeti részén, az Újhegyi sétány közvetlen közelében egy 50 nm-es, 2 szobás, 6. eme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (97835749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó örök budai panorámás, felújított panellakás Kőbányán – Újhegyi lakótelep elején Budapest x. kerületében, Kőbányán, az Új...
76 990 000 HUF
1 132 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47444754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Eladó bútorozottan (csak pár bútort vinnénk el) és gépesítetten, Békásmegyer Duna felőli, legcsendesebb rés...
68 900 000 HUF
1 378 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54769494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez nem csak egy lakás. Ez egy lehetőség. Egy tiszta lap. Egy új kezdet. Újpest szívében, a XIII. kerület közvetlen közelében v...
58 490 000 HUF
1 026 140 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (58528967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, modern családi ház Rákoscsaba-Újtelepen kertkapcsolattal, garázzsal, napelemmel! Eladó egy nettó 120 m²-es, nappali...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94494548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított lakás Budapest XII. kerületében, az Istenhegyi úton Budapest egyik legkedveltebb, zöldövez...
160 000 000 HUF
2 191 780 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69424749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületében, a Tisztviselőtelep frekventált és rendkívül kedvelt részén eladó egy 95 m²-es, körbejárható, tágas ...
113 900 000 HUF
1 198 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23422996)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a belváros közelében az üzletekkel, szolgáltatókal, éttermekkel kávézókkal tarkított Corvin sétányon, utcai nézetű, 71 nm...
140 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13247849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Corvin negyednél, i. emeleti, 81 nm- es, nappali plusz 3 szobás, világos lakás eladó***VIII. Práter utcában, rendezett, polg...
139 000 000 HUF
1 716 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (66639934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal