Eladó lakás Budapest (24415 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 415 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24234218)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület zöldövezeti részén a Mezőkövesd utcában eladó, egy 65 m²-es, +teraszos (2 m²), napfényes és jól alakítható lakás. A...
89 900 000 HUF
1 362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23549848)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67925379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest határában a 20. kerületben eladó egy 2 szintes beleszeretős kertkapcsolatos sorházi lakás. A lakás tágas terekkel 2 ...
120 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46849837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35743298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, els...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35684365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, elegáns földszinti lakás a 13. kerület szívében - Hegedűs Gyula utcában! Eladó egy 108 m2-es, 4+fél szobás, földszinti...
164 000 000 HUF
1 518 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54842794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, 2 szobás, tágas terekkel rendelkező lakás. A társasházbelső udvar...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31838422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67343355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58957445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minden, ami a nyugodt családi élethez kell:Játszótér, óvoda, sportpálya és horgásztó mindössze 3-5 perc sétára! 94 Nm-es kertka...
101 000 000 HUF
1 109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62367278)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalota és Újpest találkozásánál, egy fejlődő, dinamikus városrészben kínáljuk egy modern, 27 lakásos társasház utolsó elérhet...
89 990 000 HUF
1 285 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82593363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk eladá...
73 900 000 HUF
2 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26741946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nappali+1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálu...
120 000 000 HUF
2 448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63737355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, modern garzonlakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk...
81 000 000 HUF
2 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
75 900 000 HUF
2 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33744575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium minőségű újépítésű lakások Péterhegyen modern építészet, zöldtetők, kivételes terek Budapest XI. kerületének egyik leg...
226 800 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47845981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75693648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Eladó befektetésre is kiváló, 45 nm-es szuterénlakás az Andrássy út közelében Budapest VI. ker...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48343538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző rés...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal