Eladó lakás Budapest (24415 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 415 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44249446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31935494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legszebb, történelmi hangulatú utcájában, a közkedvelt Palotanegyedben kínálok megvételre egy emeleti, utcai néz...
112 000 000 HUF
1 302 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26457563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás – Pünkösdfürdőn! Eladó egy 47 nm-es, 2 szobás, 6. emeleti tégla lakás a III. kerületben, Pünkösdfürdőn. Főbb je...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32839882)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mammut bevásárlóközpont közeli LAKÁS! Frissen felújított, 2 szobás, kertkapcsolatos földszinti lakás eladó a II. kerületben, ...
105 000 000 HUF
2 560 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálok a XXII. kerület közkedvelt Nagytétény városrészén egy teljes körűen felújít...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43366732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fő utcában, Batthyány tér és a Dunapart közelében klasszikus liftes társasház 2. emeletén eladó 4 szobás, világos, 132 nm-es 2 ...
168 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (54276636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Most még elérhető! Eladó Pestújhelyen egy 142 m²-es, nappali + 5 szobás, újépítésű, kétszintes, 1. emeleti lakás 17 m²-es nagy...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (49381428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes luxus a város szívében — egy olyan ingatlan, amely nem csupán lakás, hanem életstílus és befektetés egyben. A Nyugat...
145 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (31238428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik kedvelt utcájában kínálunk eladásra egy 44 m²-es, világos, 2 szobás lakást, amel...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35479371)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94734293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton - nagyszerű lehetőség befektetőknek vag...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64737945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, igényesen felújított 123m2-es lakás Budapest szívében, a 7. kerületben! A 4. emeleti, liftes társasházban ta...
209 000 000 HUF
1 699 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (72353992)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (22746476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (97573758)
6 hónapja a megveszLAK-on