Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24632573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
"A" i. emelet 102. Lakás: 89. 555. 714. - + ÁFA - nappali - 3 hálószoba - konyha-étkező - 2 fürdőszoba - külön wc - kézmosóval...
94 033 500 HUF
1 106 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37291567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
"A" II. emelet 202. Lakás: 89. 555. 714. - + ÁFA - nappali - 3 hálószoba - konyha-étkező - 2 fürdőszoba - külön wc - kézmosóva...
94 033 500 HUF
1 106 276 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95334354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" II. emelet 203. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74343826)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" III. emelet 303. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tuso...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74278833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" épület fszt. 1. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45458769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
"A" épület fszt. 2. Lakás: 89. 555. 714. - + ÁFA - nappali - 3 hálószoba - konyha-étkező - 2 fürdőszoba - külön wc - kézmosóva...
94 033 500 HUF
1 106 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77934439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" épület fszt. 3. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73256249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92478572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi luxuslakás eladó mélygarázs parkolóval! Debrecenben, a Hatvan utcában kínálok eladásra egy 76 nm-es, exkluzív kiala...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17246795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Belváros, Vásári István utcán tègla építesű társasházban eladó 3. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, konvektoros fűtésű, műanyag nyílászárós, jó állapotú lakás. A lakáshoz saját tároló tartozik. (Hivatkozási szám: m123229)
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (91278854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi luxuslakás eladó mélygarázs parkolóval! Debrecenben, a Hatvan utcában kínálok eladásra egy 76 nm-es, exkluzív kialakí...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (13984723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagytemplomtól 2 perc sétára! Debrecenben, a belváros szívében kínálok eladásra egy 70 nm-es, nappali + 2 szobás, 2. emeleti,...
84 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47144764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen szívében, a Nagytemplom közvetlen közelében kínálunk megvételre egy sokoldalúan hasznosítható, teljesen berendezett, a...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95678923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38422348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83326748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó exkluzív lakás Debrecen belvárosában? Kossuth utca! Kivételes lehetőség Debrecen szívében! Eladásra kínálunk egy telje...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43463782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74399594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, patinás épületben eladó egy belső udvarra néző, első emeleti nagypolgári lakás, mely remek választás azok sz...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55539435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában eladó egy igényes, tégla építésű társasház 1. emeletén található, 64 nm-es lakás. Az ingatlan átgondolt, ...
79 900 000 HUF
1 248 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94372836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagypolgári lakás Debrecen szívében! Debrecen abszolút belvárosában kínálunk eladásra egy igazán különleges, nagypolgári, tég...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal