Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88735444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó exkluzív lakás Debrecen belvárosában? Kossuth utca! Kivételes lehetőség Debrecen szívében! Eladásra kínálunk egy telje...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53963744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld kö...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36247519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, tágas és világos lakást Debrecen szívében, amely ideális otthon mindazoknak, akik modern, ig...
75 000 000 HUF
1 339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97498198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, az Arany János térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Sumen utcán, 3. emeleti, 60 m2-es, étkező-konyhás+ 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (16369858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, energiatakarékos, kényelmes! Ez a lakás az épület 3. -Ik emeletén helyezkedik el, 56 nm, nappali + 2 szobával. Olyan ...
79 700 000 HUF
1 423 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55426723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó polgári tégla lakás Debrecen belvárosában Debrecen szívében, a belváros frekventált részén kínálunk eladásra egy 70 m²-e...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95926733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen abszolút belvárosában, a Batthyány utcában eladásra kínálunk egy 115 m²-es, téglaépítésű, prémium kategóriás lakást, a...
115 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47414218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosában a Kálvin téren, kiváló befektetési lehetőséget kínáló ingatlan eladó! Jellemzői: - Az üzletként nyilván...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (86327742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * ...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76736978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelje el, hogy a Debrecen Belvárosában található, újszerű állapotú téglalakás boldog otthona lesz! Ez a 72 négyzetméteres in...
155 000 000 HUF
2 152 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97994631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! a lakás 3 külön szobájának köszö...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47976936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában új építésű társas házi lakás eladó! A tervezett befejezés: 2026. Utolsó negyedév - a lakás 40. 50 Nm, ...
62 190 500 HUF
1 554 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87886677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Belváros, Csapó utca végén eladó 7. emeleti, 69 nm-es, 4 szobás, teljes körűen felújított, beépített erkélyes, klimatizált, műanyag nyílászárós, külön mosdó külön fürdős, nagy étkező konyhás, igényes, szép lakás. (Hivatkozási szám: m122376)
66 900 000 HUF
969 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45435998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! A lakás 3 külön szobájának kösz...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67973997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás Debrecen belvárosában – Darabos utcán! Debrecen szívében, kiváló lokációval kínálunk megvételre egy 53 m...
56 500 000 HUF
1 066 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38452264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belváros, Tímár utcán tégla építésű társasházban eladó 2005-ben épült, 105 nm-es, nagy étkező - konyhás + 3 szobás, a...
94 900 000 HUF
903 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97547857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium otthon eladó Debrecen egyik legkeresettebb részén – Tócóligetben! Képzeld el, hogy egy modern, tágas, letisztult otth...
99 900 000 HUF
786 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53772554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecenben – Hajnal utcán 73 m²-es, teljeskörűen felújított lakás mindössze 57. 8 Millió Ft-ért! ✨ Ide már csak ...
57 800 000 HUF
791 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal