Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59415873)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében! Városi kényelem – okosotthonnal Debrecen belvárosában kínálunk eladá...
106 900 000 HUF
1 444 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (69634442)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt részén, a Bethlen utcán eladó egy jelenleg jelenleg üres ingatlan – kiváló választás akár befektetők számára i...
60 900 000 HUF
895 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34485743)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
80 100 000 HUF
1 511 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28514487)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
80 000 000 HUF
1 509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57127598)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
88 400 000 HUF
1 498 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99527839)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
75, 90 Nm-es, 46, 20 nm-es terasszal rendelkező harmadik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fü...
158 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34364395)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51, 60 Nm-es, 14, 95 nm-es terasszal rendelkező negyedik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, fü...
97 473 750 HUF
1 652 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94437958)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
84, 20 Nm-es, 7, 60 nm-es loggiával rendelkező második emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 3 szoba, 2 fü...
140 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42237355)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56, 85 Nm-es, 5, 70 nm-es loggiával rendelkező első emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, külön f...
95 520 000 HUF
1 618 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28535439)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
50, 80 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 35, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
95 500 000 HUF
1 705 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38625577)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63, 50 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 57, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
114 500 000 HUF
1 683 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44353447)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen szívében egy 93 m²-es, 3 szobás, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakás, amely értékálló otthon és biztos ho...
94 900 000 HUF
1 020 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (19237442)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecen belvárosában, a Darabos utcán – 8. emeleti, teljes körűen felújított! Debrecen egyik legkedveltebb részé...
72 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63842949)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debreceni eladó, új építésű lakás saját kültéri autóbeállási lehetőséggel, 70m²-es privát zöldterülettel. Az ingatlan ideális ...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31795338)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk ezt a 116 négyzetméteres, 2. emeleti gyönyörű, panorámás lakást Debrecen szívében, a Piac utcán! Jellemzői:...
110 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44155836)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében – a Debreceni Nagytemplom mellett! Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy 81...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73772344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságá...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72433497)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 700 000 HUF
1 447 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32327847)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
128 400 000 HUF
1 442 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49434959)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
106 500 000 HUF
1 439 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal