Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33459296)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belváros városrészén eladó egy második emeleti lakás egy új építésű társasházban. - a társasház téglaépítésű, külsőle...
93 900 000 HUF
1 467 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (61257549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belváros városrészén eladó egy első emeleti lakás új építésű társasházban. - a társasház téglaépítésű, külsőleg 15 c...
89 900 000 HUF
1 523 728 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14443974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában a Darabos utcában eladó egy 52 nm alapterületű panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : - a belváros...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72955442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Gyöngyösi utcában eladásra kínálok egy 52 m2-es, teraszos lakást! A lakás praktikus kialakításának köszönhetően kény...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (62447423)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Panorámás lakás belvárosközeli lokációban, azonnali bevételi LEHETŐSÉGGEL Debrecen egyik kedvelt, kiváló infrastruktúrával ren...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36435923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, 2 szobás lakás Debrecen belvárosában, a piac UTCÁN Debrecen szívében, a Piac utcán eladó egy 52 nm-es, földszinti, ud...
59 800 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55449162)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében! Eladó Debrecen abszolút belvárosában, a Nagytemplom közvetlen közelében egy 8...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59823374)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának szívében, a Hal közben eladó egy 70 m²-es tégla építésű lakás liftes társasházban. Elrendezése: nappali +...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49337424)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alkalmi vétel a BELVÁROSBAN BELVÁROSBAN, az 1-es villamos Honvéd utcai megállójának szomszédságában eladó egy társasházi lakás...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35523774)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárossal határos Csapó utcán eladó egy első emeleti, eredeti állapotú, keletről és nyugatról egyaránt napsütötte, kiváló elo...
62 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65355633)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Referenciákkal rendelkező beruházó kínálatában most elérhetővé váltak új építésű lakások és irodák egy négyemeletes, prémium ki...
111 049 750 HUF
1 322 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (52499159)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel az igényes lakáslehetőségek új dimenzióját Debrecen szívében! Ebben a modern társasházban minden az Ön kényelmét sz...
83 943 000 HUF
1 583 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (44724817)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium, világos és rendkívül hangulatos lakás Debrecen kiemelt részén Debrecen egyik legkedveltebb, jól ellátott, mégis nyugo...
81 500 000 HUF
1 101 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33231333)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 77 m² alapterületű, két loggiával rendelkező, egyedi gázfűtésű, szigetelt, 2, 5 szobás társasházi lakást ...
87 000 000 HUF
1 129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39675491)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, világos lakás, az egyetem közelében? Ibolya utcában! Debrecen kedvelt részén, az Ibolya utcában kínálunk megvétel...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77935939)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, a Párizsi Udvar liftes társasházának 3. emeletén eladó egy 53 m²-es, nappali + 1 hálószobás, teraszos la...
94 500 000 HUF
1 783 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56626399)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságáb...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (58176627)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 68 m²-es, nappali + 2 szobás, lodzsás prémium lakás, + 6 nm lodzsával Debrecen Belvárosában! Debrecen szívében, egy min...
99 900 000 HUF
1 407 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33944944)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a belváros közelében, a Wesselényi lakótelepen egy nettó 62 m2-es, tágas, tetőtéri lakást, melyet lakberendező...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
← Előző oldal1 / 19 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Debrecen Belvárosban? Belváros településen egy jó lakás aranyat ér – itt érhetők el az eladó Debrecen Belvárosi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Hajdú-Bihar megye székhelyeként Debrecenben különösen élénk az ingatlanpiac. A belvárosi lakások mellett egyre több újépítésű projekt is elérhető. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Ajánlott városrészek Debrecenben: Akadémiakert   Alsójózsa   Apafa   Auguszta   Balla lakópark   Bánk   Bayk András-kert   Biczó István-kert   Biharikert   Boldogfalvikert   Burgundia   Csapókert   Csigekert   Dobozikert   Dobozi lakótelep   Dombos   Egyetemváros   Falóger   Felsőjózsa   Fényesudvar   Fészek lakópark   Füredi kapu   Gáspár György-kert   Gerébytelep   Haláp   Harsteinkert   Hatvan utcai kert   Homokkert   Husztikert   Ispotály   Józsaliget lakópark   Józsa   József Attila-telep   Júliatelep   Kerekestelep   Kertváros   Kincseshegy   Kismacs   Kondoros   Köntöskert   Lencztelep   Libakert   Meggyeskert   Méhészkert   Mesterfalva   Nagybánya lakópark   Nagycsere   Nagyerdőalja   Nagyerdő   Nagymacs   Nyulas   Olajfa lakópark   Óváros   Pac   Pallag   Pércsikert   Postakert   Sámsonikert   Sestakert   Szabadságtelep   Széchenyikert   Szepes   Szikigyakor   Tégláskert   Tócóskert   Tócóvölgy   Újkert   Ungvárikert   Úrrétje   Vargakert   Vénkert   Veres Péter-kert   Vezér lakótelep   Wesselényi-lakótelep   Zsibogó