Eladó lakás Dunakeszi környékén (20986 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 986 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97952627)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
64 900 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93589663)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 48 m²-es, erkélyes lakás a Gozsdu udvarban! a belváros szívében, a Gozsdu udvar egyik nyugodtabb részén kínálunk eladásra...
242 000 EUR
1 685 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15992473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kellemes otthon, kiváló lokáció***For English text please scroll Down! Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a XIII. É...
79 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91884725)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zuglóban, a Hungária körúton, erkélyes, tágas lakás eladóEladásra kínálunk egy 105 négyzetméteres, háromszobás lakást Zugló köz...
94 900 000 HUF
903 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77477387)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium lokáció és bauhaus életerzés a parlament SZOMSZÉDSÁGÁBANEz az ingatlan a Bauhaus stílus és a presztízs lokáció találkoz...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99946349)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45469787)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kivételes adottságú lakás a Marina Part közkedvelt, családias környezetében. a 2019-ben épült, prémium minőségű társa...
189 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (58423544)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás a belváros SZÍVÉBEN! Eladó 55nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, udvari nézetű lakás az v. kerületben a Szabadság tér...
114 900 000 HUF
2 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47282279)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46928358)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (29875249)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyságú,...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (99345255)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. ...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73293649)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Scroll down for English -Trendi, felújított lakás Ferencváros szívében, nyugodt utca, pezsgő városi életEladásra kínálok egy ig...
99 950 000 HUF
1 665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73334437)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. e...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (53438643)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (71542357)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (23737273)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fótliget lakópark a prémium életstílus otthona! Eladó egy exkluzív sorházi gyöngyszem Fótligeten! Fótliget zárt, őrzött, igénye...
153 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (87777383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás kiváló LOKÁCIÓBANHa egy azonnal költözhető, ízlésesen felújított, praktikus elo...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (96282594)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73451418)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal