Eladó lakás Dunakeszi környékén (20986 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 986 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (18545884)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. em...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94934529)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38662442)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33799237)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás a XIV. kerület közkedvelt, zöldövezeti részén, a Balázs Parkban, egy csúsztatott z...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48855547)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy egyedi, kényelmes és karakteres tetőtéri lakás a Széna tér mellett. a lakás két szinten összesen 56 négyzetméter: míg...
99 900 000 HUF
2 436 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54623363)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 60 m²-es, erkélyes, panorámás lakás a 12. kerület egyik legjobb utcájában, a Margaréta utcában. 4. emelet (lift nélkü...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93874646)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2. kerület Vérhalom egyik legimpozánsabb és a legcsendesebb utcájában, luxus lakás eladó parlamenti panorámával egy pár éve fel...
359 900 000 HUF
3 184 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56432311)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gépesítve, berendezve eladó! Saját otthonnak, és befektetésnek is ajánlom, azonnal kiadható! 13. kerület Angyalföldön eladó ...
107 000 000 HUF
2 276 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73445639)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének egyik legnépszerűbb részén, a Füredi úti lakótelepen, Rákosfalván eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világo...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49973473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, újszerű lakás hatalmas terasszal és saját zöld oázissal Egy 2021-ben átadott, modern társasház...
179 000 000 HUF
2 386 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86559592)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82788613)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy stílusosan felújított, 44 m²-es lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcai zsinagóga közvetlen közelében. Az ing...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73639837)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyed egyik legpatinásabb utcájában, a M...
112 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42885799)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32158739)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület, Budakeszi út, Lakóparki, Nagy teraszos, kertkapcsolatos lakás eladó Budapest II. kerületében, Budakeszi úton, az e...
135 000 000 HUF
1 849 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75753563)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87393849)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében***

 33 négyzetméter alapterületű, 1 szobá...
59 800 000 HUF
1 573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (52364564)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95899423)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán*** Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97663746)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?