Eladó lakás Dunakeszi környékén (20867 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 867 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84377697)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, utcai bejáratos ingatlan a Garay tér közelében, lakás vagy üzlethelyiség egyben! Budapest VII. kerületében, a Gar...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32642144)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54167874)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
*********Luxus és kényelem a belvárosban! ! *********** Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar köz...
127 900 000 HUF
926 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62149742)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39223653)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79387427)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Kinőtte meglévő otthonát és nagyobb ingatlant KERES? • Bővül a család és szükség van egy gyerek SZOBÁRA? • Nem szeretne baj...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35412941)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületének egyik felkapott környékén az Árkád mögött a Gyakorló utcában elhelyezkedő, 53 négyzetméteres lak...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69423478)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha egy csendes, nyugodt lakást keresel, de fontos, hogy a város szívében legyen, MEGTALÁLTAD! ! ! NE lapozz TOVÁBB! LOKÁCIÓ:...
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (13735215)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el a reggeleket, amikor nyugodtan készülődik a család, a gyerekeknek megvan a saját szobájuk, és mindenki tudja, kényel...
80 900 000 HUF
1 284 126 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72272154)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldre néző nyugalom Angyalföld kertvárosi részén – azonnal kiadható, mégis alakítható otthon! Budapest XIII. kerületének egy...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13834453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a III. kerület csendes parkos részén Óbudán, egy 4 szintes tégla épület magasföldszinti, 37 nm-es 2 szobás fe...
63 000 000 HUF
1 702 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36657954)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, amely tökéletesen illeszkedik minden korosztály életstílusához! Ez a 50 nm-es, 2...
115 000 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23978843)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Élete első otthonát keresi és szeretne egy nappali+hálószobás tégla lakást? ! • Nem szeretne bajlódni a felújítással csak a ...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34547359)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a III. kerület óbuda óváros RÉSZÉN, egy 34 nm-es 1 szobás jó állapotú tégla LAKÁST. A ház egy 4 szintes tégl...
58 800 000 HUF
1 729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55984239)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületében, Alsórákos szélén a Róna parknál eladó egy 54 nm-es, 2 szobás + 4 nm loggiás, NY-i tájolású, átalagos ...
66 850 000 HUF
1 193 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53757863)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon önnek - városnézés mindenki MÁSNAK Történelmi polgári lakás Budapest v. kerületének patinás városrészében ahol...
220 000 000 HUF
2 075 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34266569)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, földszinti tégla lakás Budapest x. kerületében, biztonságos, zárt lakópark jellegű környeze...
82 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73839375)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Cím: jó állapotú, hangulatos otthon zuglóban – intim terasz és kandalló a nyugalom SZIGETÉN! Keresi a békét és a harmóniát egy...
112 600 000 HUF
1 160 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93174449)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú kertvárosi otthon kiszuglóban – privát medence és két külön BEJÁRAT! Vágyik a családi házas élményre, de font...
168 300 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36911774)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A jelenlegi ingatlanpiacon egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet a klasszikus elegancia kedv...
143 532 270 HUF
1 366 974 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal