Eladó lakás Dunakeszi környékén (20867 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 867 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59165757)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 100 nm-es lakást Budapest 06. kerületének csendes, mégis központi részén, amely i...
114 900 000 HUF
1 149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66167349)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belső VI. kerületben, a patinás belvárosi környezetben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, teljeskörűen felújított, 2 szobás laká...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63466943)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy igazán különleges otthonra találtál, amely nemcsak a kényelmet, hanem a kiváló elhelyezkedést is kínálja. ...
149 000 000 HUF
1 712 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36374226)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest szívében, Belső Erzsébetvárosban, ahol a városi élet pezsgése és a nyugalom harmon...
144 900 000 HUF
1 767 073 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44586677)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 13. kerületében, Angyalföld szívében, ahol egy új, modern lakás várja Önt. Ez ...
84 900 000 HUF
1 601 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94584926)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csok-kompatibilis, 92 nm-es, loggiás + erkélyes lakás az 1. emeleten – örs vezér terétől 5 PERCRE Ilyen ingatlanból nincs még ...
128 800 000 HUF
1 341 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43335647)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 Nm-es, loggiás lakás az 1. emeleten – közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 65 nm-es, első emeleti, loggiás lakás, mindössze...
90 500 000 HUF
1 311 594 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37538743)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 62 nm-es tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 62 nm-es, jól elrendezett tetőtéri lakás egy cse...
85 900 000 HUF
1 282 089 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69675477)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 98 nm-es, jól elosztott tetőtéri lakás egy kis, min...
129 500 000 HUF
1 188 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73591262)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadható lokációjában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, belső udvarból könny...
105 000 000 HUF
1 060 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63495639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó, kiváló befektetési lehetőség a Keleti pályaudvar közvetlen közelében! Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadh...
116 000 000 HUF
1 171 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93899923)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetési álom a 13. kerületben: felújítandó panel, parkra néző erkéllyel! 79. 5 Millió Ft – első emeleti, 58 nm-es kincs 1...
79 500 000 HUF
1 370 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92978352)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok az 5. kerület Lipótvárosban egy 5. emeleti, nettó 86, 6 nm-es, 3 szobás, erkélyes, duplakomfortos luxusottho...
239 000 000 HUF
2 685 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48945242)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 48 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
86 400 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33443683)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 44 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
79 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (65984353)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező kis lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5 emel...
52 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (32474369)
80 napja a megveszLAK-on