Eladó lakás Dunakeszi környékén (20761 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 761 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74297338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 2024-ben épült, luxus kivitelezésű, 2. emeleti, felső szomszéd nélküli lakás a Balance Garden lakóparkban. Világos, ...
107 900 000 HUF
1 860 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62164317)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Herminamező egyik ismert, csendes mellékutcájában kínálok megvételre egy 95 m²-es, téglaépítésű polgári lakást, kis lakásszámú ...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27173872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás egy csendes, rendezett téglaépítésű ház 2. emeletén, 52 nm-en, 2 szobával, jó állapotban elérhető. Beosztása: előszob...
85 000 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29592848)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13. kerületben Angyalföld kedvelt részén, a Gyöngyösi utca közelében eladó egy 53 m2-es, két szobás, földszinti, tehermentes la...
81 800 000 HUF
1 543 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57537474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás termgarázzsal! 2000-Ben épült, 12 ...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (25945373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. Az ingatl...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93371876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43475575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás termgarázzsal! 2000-Ben épült, 12 la...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73778647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern, belső kétszintes lakás a VI. kerületben! Eladó egy teljes körűen felújított, belső kétszintes, teraszos ingatlan Budap...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42475733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a Városliget közelében. Ha olyan otthont keres, amely ötvözi a klasszikus eleg...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (93549344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 16. kerületben egy 69 nm alapterületű, földszinti, kertkapcsolatos, teraszos tégla lakás a kerület kedvelt részén, az E...
110 900 000 HUF
1 607 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83423837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75225475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, fo...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38214232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68556278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gyönyörűen felújított, klasszikus polgári társasházban eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező lakás a Szent István körúto...
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54627837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 szo...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99344757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74375753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcábanAz Állomás utcában található egy 42 m²-es, jó adottságokkal rendelkező, másodi...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (94375252)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség a XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton. Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázáv...
95 800 000 HUF
1 228 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27536695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Kizárólag Nálunk! Akadálymentesített - 72 nm-es - 3 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! *** Eladásra kínálun...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal