Eladó lakás Dunaújváros 70 millióig (139 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Dunaújváros 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 139 db
Dunaújvárosban további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Dunaújvárosban
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37767146)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújvárosban a Békevárosrészben lakás eladó! Dunaújvárosban a Palme közben eladó egy 46 m2-es 1+ 1 fél szobás lakás. Az inga...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (77634928)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi lakás Kiváló elhelyezkedés, liftes társasház, korszerűsített nyílászárók és klíma Dunaújváros szívében. ...
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (96556438)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban belvárosi kétszobás lakás ELADÓ! Kiváló elhelyezkedés, liftes társasház, korszerűsített nyílászárók és klíma D...
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54475954)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújváros Kis ingatlan iroda eladásra kínálja Dunaújváros Táncsics Mihály utcai, négy emeletes panelben lévő első emeleti lak...
32 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24397323)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz a Dózsa II. Városrészben 59 nm-es, 2 szoba hallos 4. emeleti erkélyes lakás eladó. A panelből épült társasház 9 sz...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (79291477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (81497942)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított téglalakás Dunaújváros technikum VÁROSRÉSZÉBEN! Dunaújváros egyik kedvelt városrészében, a Technikumban kíná...
42 900 000 HUF
752 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (88492347)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban a Béke városrészében, parkos csendes környezetben a Tavasz utcában 47nm-es 2 szobás felújítandó lakást kínálunk ...
29 900 000 HUF
636 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (45731632)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros egyik legkeresettebb, belvárosi környezetében kínálunk megvételre egy franciaerkélyes, udvarra néző, teljes körűen ...
31 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (44967269)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kellemes hangulatú, 34 m²-es, 1 szoba + étkezős panellakás Dunaújvárosban, a Dunaújvárosi Egyetemtől mindössze 5 perc...
24 990 000 HUF
735 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75844542)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Római városrészében egy 52 nm-es, 6. emeleti, 2 szobás, beépített erkélyes lakás, rendezett és szigetelt társasházb...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (46826623)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy negyedik emeleti, két szobás lakást. Az ingatlan 47 négyzetméteres hivatalos alapterülettel rendelkezik, ...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (44767951)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrészben eladó egy 4 emeleti, két szobás 47 nm-es panel lakás. a lakás elosztása praktikus, két külön nyíló szoba kény...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (36354739)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban modern, gyönyörúen felújított lakás-azonnal költözhető állapotban. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kín...
39 900 000 HUF
906 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (83551489)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római városrészben közel a centrumhoz 57nm-es 2 szobás első emeleti erkélyes panellakás eladó. Panelprogramban részt vett, 10...
34 400 000 HUF
603 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (42317635)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (15499947)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban Technikum városrészben belváros közeli, csendes, parkos egyirányú utcában 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51776524)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (47425373)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Dunaújvárosban?
← Előző oldal1 / 7 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Dunaújvárosban 70 millióig? Dunaújváros városában több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Dunaújvárosi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Dunaújváros, Fejér megye egyik népszerű városa, kiváló közlekedéssel és változatos lakáskínálattal rendelkezik. A belvárosi társasházaktól a csendesebb utcákban található újépítésű lakásokig széles a választék. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Dunaújváros aloldalt, ahol az összes eladó Dunaújvárosi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Dunaújvárosban keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Fejér megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Székesfehérvár oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Dunaújvárosban, akkor az albérlet Dunaújváros oldalon nézelődj. Tulajdonosi eladásokat keresel? A teljes kínálat itt érhető el: tulajdonostól eladó ingatlan Dunaújváros.